​Як минув тиждень творчості та краси на луцькому проекті перетворень

12 Жовтня 2017
П’ятий тиждень для учасниць проекту «Зміни себе за 8 тижнів» минув під гаслами краси, творчості та вміння любити себе. Традиційно дівчата не лише правильно харчувалися та відвідували активні індивідуальні і групові тренування у спортивному залі, а й разом проводили насичені та емоційні вихідні.
У суботу відбулося друге в рамках проекту заняття із художницею, арт-терапевтом Ольгою Грицюк. Цього разу учасниці уже були психологічно готові не лише виливати на папір увесь світ негатив, а й дати волю своєму творчому внутрішньому «я», що живе у кожному.
Акварельні фарби і необмежене поле для фантазії створили атмосферу відпочинку та оновлення, подарувавши чимало позитивних емоцій. Крім того, обирали та розмальовували мандали, які потім охарактеризувала арт-терапевт.
Неділя стала днем краси, адже учасниці проекту відвідали студію краси «Studio Mariana Martynets». Власниця студії Маріанна Мартинець, суддя Міжнародної спілки майстрів краси України, регіональний технолог торгової марки T-LAB Professional, член команди T-LAB Expert group, розповіла, як правильно доглядати за шкірою голови та волоссям.

Цікаві відкриття очікували дівчат навіть під час розповіді про таку звичну для усіх процедуру миття волосся. Крім того, ніхто не залишився без подарунків – стилістка подарувала учасницям тестери професійної косметики та резинки для волосся, які не пошкоджують його і найкраще підходять під час занять у спортзалі.

Одним із найприємніших моментів зустрічі стала процедура детоксикації волосся та створення легких і красивих укладок для усіх учасниць. А стилістки розповіли, що навіть буденна процедура миття голови може стати маленькою щасливою миттю, присвяченою лише собі.
Також, у студії краси на дівчат чекав ще один майстер-клас. Візажистка Оксана Морозова навчила їх правильному підбору декоративної косметики і провела практичне заняття із денного макіяжу «сам собі візажист».
І хоч приємні процедури краси зайняли чимало часу, але не завадили звичному режиму правильного харчування учасниць, адже люб’язний та привітний колектив «Studio Mariana Martynets» підготував не лише красиві, а й смачні подарунки – фрукти, чай і каву для корисного перекусу.
Після насичених вихідних у день традиційного зважування та замірів дівчата прийшли натхненні та емоційно заряджені, чим вкотре довели – від позитивних вражень та гармонії із собою теж худнуть!Нагадаємо, «Зміни себе за 8 тижнів» – уже восьмий поспіль проект, організований тренерами спортивного залу «Спорт лайн» Оленою та Віталієм Чирук, який допомагає учасницям схуднути, зміцнити здоров’я та повірити у себе. До того ж, переможниця проекту, окрім красивого тіла, отримає ще й цікаву подорож від туристичної агенції «Join Tour». А учасницям, які займуть друге та третє місце, подарують сертифікат на 1000 гривень у Центр вивчення іноземних мов «Мандарин».0

Читати ще

Додати новий коментар