WEST iMARKETING FORUM 2017: INSTA-боси, ТОП-50 помилок розвитку сайту, бренд на fаcebook за 1$ в день

11 Грудня 2017
На “WEST iMARKETING FORUM 2017“, який відбувся у Луцьку в п’ятницю, 8 грудня, в КРЦ “Адреналін Сіті", навчали як просувати бізнес в інтернеті.

Читайте також: На WEST iMARKETING FORUM 2017 розповіли, як дієво себе рекламувати

Зокрема, модератор форму, директор компанії Lemarbet Андрій Чорний розповів про ТОП-50 помилок розвитку сайту.Топовий спікер з Одеси Артем Візарт, який є засновником і керівником “VIZART, SMM & Evenst” та має 10-річний досвід в Інтернет-маркетингу розповів учасникам форуму секрети просування та залучення нових підписників у Instagram.Для того, аби бачити чи ваш акаунт користується популярністю, Візарт радить перевести його в бізнес-акаунт, тоді користувачу буде доступна функція статистики. Користуючись нею, можна визначити, що ж “інстаграмери” лайкають найбільше і тоді натхненно працювати, аби такого популярного контенту було більше.

Щодо частоти поширення світлин як магазинів так і блогерів, то спікер радить не набридати підписникам. Постити 10 фото в день – поганий спосіб заохочення користувачів лайкати.Стосовно “накрутки” підписників, то Артем Візарт наголошує, що акаунт магазину від цього тільки постраждає, адже краще працювати над тим, аби сподобатися реальним користувачам, які залюбки придбають товар, ніж тішити “накручених” підписників, які, можливо, взагалі перестали користуватися Instagram.


Під час форуму слухачі могли дізнатися башато корисної інформації про мультиканальну розсилку через email, sms, webpush та месенджери. Про це розповів маркетолог сервісу розсилок SendPulse та керівник Академії інтернет-маркетингу SendPulse Олександр Рись.Топовий спікер розповів, що технології йдуть із такою швидкістю, що невдовзі розсилка листів здійснюватиметься індивідуально для кожної людини. У його сервісі навіть вже впроваджений штучний інтелект, який дозволяє відправляти листи кожній людині у “потрібний” час. “Це те, за чим майбутнє”, – підкреслив Олександр Рись.

Експерт у Facebook-рекламі, співзасновник та маркетолог у в “Kinsly Brand Studio” Юрій Слепко розповів тонкості того, як стати впізнаваним брендом та отримати довіру потенційних покупців.“Довіра – це є головний фактор. Коли людина не приймає рішення про покупку, коли людина з сумнівом, коли є якісь страхи, коли довго думають клієнти, це все через те, що вони тупо вам не довіряють”, – переконував топовий спікер зі Львова.

“Чим частіше, ми з’являтимемося, тим вищою є ймовірність, що ми запам’ятаємося. За таким принципом діє реклама на телебаченні”, – зауважив Юрій Слепко.

Цікавими доповідями про сучасні тренди інтернет-марктингу поділилися засновник ІM-Expert Тетяна Боярчук, голова Inbound продажів Woodpecker.co Володимир Цибульський, засновник платформи Хорошоп Ігор Стольницький та інші.Як розкрутити youtube-канал на повну розповів product manager AIR Academy Максим Яковлєв. На розвиток відео каналу впливає оптимізація, якісний контент, оптимізація відео та робота з аудиторією, а також якісний візуальний вигляд сторінки. Що знімати: FAQ, про компанію, огляд ваших робіт/послуг, відео-відгуки про вас, how toвідео(навчальне), відгуки/поради експертів. Важливим компонентом для розкрутки youtube-каналу є теги. Також варто звернути увагу на обкладинку каналу: вона має бути яскрава, тематична, з великими елементами і читабельним текстами.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter