Вулична мода Луцька: Adidas, Fashion Weekend та любов з першого погляду

20 Жовтня 2017
Фото: Роман Домбровський
Текст: Наталка Мазепа


Американський письменник Генрі Девід Торо якось сказав, якщо вас вразила красою якась жінка, але ви не можете згадати, у що вона була одягнена, – значить, вона була одягнена ідеально.

Як же одягаються луцькі модниці? Що знають про фешн-події? Чи слідкують за актуальними тенденціями? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості та просто дорогами міста? Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?

Про це «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися, спостерігаючи за пересічними лучанами, які все ж виділяються із натовпу.

До вашої уваги п'ятірка героїв рубрики «Вулична мода Луцька»:

Поміркована Інна



За модою слідкую, звичайно, хочеться якось стильно виглядати. Черпаю інформацію з інтернет-ресурсів. Звертаю увагу на те, що модно. Однак, звісно, прислуховуюся до себе – модне, не завжди личить.

Сьогодні у мене насичений день, тому я взула кросівки і одягнулася відповідно до обставин та погоди.

Зазвичай, купую речі через інтернет або десь у місті. Це зручно. Стараюся перед тим, як щось замовити, перепитати у друзів чи знайомих про сам магазин. Щоб все було чесно, без шахраїв. Також купую у магазинах міста. На ринки не ходжу. Там дуже багато людей і своєрідна атмосфера, яка мені не подобається.

Кросівки купувала давно. У луцькому магазині. Пальто прислали з Америки. Футболку взяла на секонд-хенді.

Важливим для мене є фасон та колір речей.




Бліц: Яка мета фенш-вікендів?

Відповідь: Щоб люди могли побачити, звернути увагу на те, що зараз у моді, що зараз актуально. Змогли придбати речі, які їм сподобаються.


Чорнявка Аліна



За модою слідкую у соцмережах. Також звертаю увагу у чому ходять перехожі.

Найважливіше для мене – це зручне взуття та якийсь акцент – хустка чи шарф. Думаю, це те, що робить образ особливим. Родзинка.

Я часто купую речі у магазинах Луцька, Львова... Якщо є час забігти у сток чи секонд-хенд, то, звичайно, можна там придбати якусь хорошу річ, навіть брендові, за класною ціною.

Курточка – ще мама її носила. Оскільки мода зараз повертається з 80-х, то деякі речі я можу взяти у своїх рідних.

Взуття для мене придбали у Польщі. Штани та майка – Sinsay. Купувала у Луцьку за 349 і 69 гривень. Хустку брала на ринку – одна з улюблених – 169 гривень. Рюкзак – там же – 450 гривень.




Бліц: Яка мета фенш-вікендів?

Відповідь: Долучити людей до стилю та моди. Показати, що зараз у тренді, що актуально сьогодні.




Викладачка Іванка



Я викладач музики, тому стараюся фарбувати своє життя у різні барви, поєднувати різні стилі. Читаю модні журнали, дивлюсь телебачення та слідкую за модним подіями Луцька.

Купую одяг у всіх можливих торгових точках. По-різному трапляється. Щоб я придбала одяг, він повинен бути елегантним.
Взуття брала за 1000 гривень. Штани, блузку та жакет купувала у Луцьку. Ціни не пам’ятаю.




Бліц: Яка мета фенш-вікендів?

Відповідь: Самовдосконалення стилю та популяризація моди.

Сонячна Марина



За модою, звісно, дивлюся у журналах. А найчастіше – на перехожих, як одягаюся інші жінки, бо нерідко гуляю з дітьми. У мене їх троє (усміхається – авт.).

Вигляд має важливе значення. Все ж таки перше враження справляє й одяг.

Одяг купую у луцьких магазинах та на ринках.

Взуття чоловік привіз з Німеччини. Adidas. Заплатив 10 євро (прибл. 310 гривень). Кофта і джинси по 600 гривень – магазин і ринок. Сумка дорога, бо шкіряна (сміється –авт.). З ТЦ Луцька – 1500 гривень.

Речі мають бути зручними і не надто пістрявими.




Бліц: Яка мета фенш-вікендів?

Відповідь: Мрію туди потрапити. Мені цікаво подивитися на дизайнерські речі, дефіле моделей. Думаю, що це для того, аби показати нашим жінкам, як можна одягатися модно і недорого. І взагалі, для фешн-індустрії такі заходи потрібні.


Яскрава Іра



Не слідкую за модою. Вважаю, що потрібно відображати те, що йде у тебе зсередини. Твій внутрішній стан і внутрішній світ – це і є твоя мода.

Не маю пріоритетного місця для покупок. Якщо річ сподобалась, якщо у нас любов з першого погляду, тоді купую. У одязі має бути щось незвичайне. Також у мене є правило: «ні сірості, ні чорності». Ніяких сірих буднів. Має бути щось яскраве, щоб давало б настрій і тобі, і людям.

Чобітки з секонд-хенду – 150 гривень. Колготки і плаття придбала у магазині – 100 і 700 гривень. Куртку теж брала у магазині за 600 чи 700 гривень, а сумочку мені привезли з Німеччини.

Прикраси – це моя хвороба (сміється авт.). У Львові, до речі, набагато більше шансів купити щось з аксесуарів незвичайне та оригінальне.


​​

Бліц: Яка мета фенш-вікендів?

Відповідь: Мені хотілося б бачити там якусь творчість, натхнення, щось незвичайне. Щось таке, що давало би дуже багато класних та позитивних емоцій. Все-таки будь-яка річ повинна задавати настрій.




***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter