У мережі набирає обертів україномовний YouTube-канал маленького лучанина

21 Квітня 2017
Серед дітлахів сьогодні дуже популярними є відеоролики, героями яких є їх однолітки, що розповідають про різні іграшки, експерименти, мультфільми та ігри. Однак, на жаль, подібних відео українською мовою не так багато. Навіть ті відеоблогери, які проживають на Україні, ведуть свої канали виключно російською.

Виправити цю ситуацію взялися луцькі відеоблогери. «Таблоїд Волині» уже писав про кулінарний канал Іванка Струка, на якому хлопчик вчить діток готувати різну смакоту. Сьогодні ж хочемо розповісти про маленького Дениска Пуця, який, не дивлячись на свій юний вік, впевнено почувається перед камерою і розповідає діткам про різні цікавинки.

Як розповів Ігор Пуць, тато малюка-влогера, думка про канал для Дениса зароджувалась давно, тим паче, що що таке YouTube хлопчик знає ще з тих часів, як почав вимовляти перші слова. Популярних дітей-відеоблогерів Дениско знає в обличчя і впізнає їхні канали, а мікрофон на планшеті допомагає в пошуку й заодно чудово тренує вимову.

«Запитання, чи потрібний йому канал, однозначно отримало стверджувальну відповідь, і з перших сюжетів все вдавалось весело і гарно. Працювати Дениску дуже легко. Ми, як батьки, максимально стараємось побудувати сюжет по принципу пізнавальної гри. Для свого віку син усвідомлює на всі 100 відсотків, що його відео дивляться, розуміє, що він в YouTube, навіть друзям та в садочку говорить про канал та запрошує переглядати «ДеніШоу». Так що сам робочий процес відбувається цікаво та непомітно, об'єктиву камери він не боїться зовсім і навіть бувають моменти, що зносить іграшки на стіл і знімає «ДеніШоу» без нас», – сміється Ігор.Зі слів тата, найважчим та водночас найцікавішим є пошук тем, адже головна мета каналу – заповнювати майже повну відсутність українського «ютьюбу» для такої аудиторії, як Денис.

«Ідеї – це, звісно, Інтернет. Там все видивляємось, відбираємо з дружиною щось цікаве, показуємо та розказуємо малюку, і те що йому подобається, так би мовити, адаптовуємо та знімаємо», – ділиться секретами Ігор Пуць.

Зйомки відеороликів проходять завжди з гарним настроєм і тільки при бажанні Дениса, тому тепер це займає приблизно 20 хвилин. Хлопчик уже зосереджується на сюжеті, щоб татові було легше монтувати. Підготовка та монтаж проходять значно довше.

На сьогодні канал Дениска має вже майже півсотні відеороликів та понад 600 підписників.

«В майбутньому будемо опиратись на інтереси Дениса, відгуки підписників та аналітику переглядів. Будемо також стежити за тенденціями розвитку YouTube і сподіваємось потрапити в Топ. Існує задум створити проект по допомозі розвитку українських ютьюберів, оскільки є дуже багато якісних каналів, але їх не помічають навіть Українці», – каже Ігор Пуць.

Переглянути канал маленького Дениска, підписатись на нього та поставити «вподобайку» можна тут.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Додати новий коментар