У Луцьку показали, як настільна гра вчить стати мільйонером

14 Травня 2016
Текст: Валентина Романишина

У Луцьку за допомогою гри навчали керувати своїми фінансами та примножувати власний капітал.

«Кеш фло», що в перекладі означає грошовий потік, лучанам привіз з Києва Олексій Негода, який давно займається тренінгами на фінансові теми та має власний досвід і знання у цій сфері. Разом з дружиною Діаною вони відвідують міста України аби допомогти бажаючим розібратися у їхніх грошових питаннях.

Засновником гри є Роберт Кійосакі – американський підприємець та мільйонер. Також він відомий як автор книги «Багатий тато, бідний тато».



«Кеш фло» Олексія Негоди проводиться за принципом «Граней багатства» українського бізнес-тренера Марка Садовського.

У кожного є своя мрія: біла яхта для морських прогулянок, затишний будинок в горах, подорожі навколо світу, улюблена справа. Та чи вмієте ви планувати власний бюджет так, щоб здійснити задумане?

Ті, хто давно захоплюються «Кеш фло» стверджують, що ця гра може допомогти віднайти здоровий глузд у фінансових питаннях, відчути цінність часу, слідкувати за власними надходженням до кишені та контролювати витрати. Тут є в кого повчитись і перейняти досвід та стратегії поведінки, а також відкрити свої власні досі невідомі грані. Призначення гри ще й в тому, щоб дати гравцеві зворотній індивідуальний зв’язок. Основа ж – навчити гравця мислити позитивно та знаходити вихід з будь якої ситуації.

Тут все відбувається як у реальному житті: можна взяти кредит, купити акції, викинути «гроші на вітер», придбавши предмет розкоші, зайнятись благодійністю і досягти успіху в бізнесі, стартуючи з посади рекламного агента з низькою заробітною платою.



В ході гри напрацьовується навик відслідковувати свої думки, адже вони теж впливають на те, приходять до нас гроші чи тікають геть. Коментатор у вигляді питання вказує на проблему, яка існує в голові гравця, заважаючи йому досягти певного рівня.

«Кеш фло» цікавить не тільки початківців та людей з низьким рівнем доходів, а й фінансово успішних, тих, які давно стали професіоналами у своїй справі, а в ході гри перевіряють своїх партнерів та підлеглих.

Олексій Негода стверджує, що для кожного з нас можливо все, варто тільки захотіти – все біля наших ніг. А гроші – це інструмент, такий як і молоток. Він ні хороший, ні поганий – все залежить від того, в чиїх він руках. Самі собою гроші не псують людей – це неможливо. Все в житті – ресурси, й інвестор мислить тільки ресурсами, такими як час, швидкість, власне здоров’я, благополуччя.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter