У Луцьк приїде відома екстрасенс

09 лютого 2018

У Луцьк приїде спадкова циганська відьма Рубіна Цибульська, відома як учасниця популярного телешоу «Битва екстрасенсів». 

Така інформація нещодавно з'явилася у соцмережі Інстаграм.

Екстрасенс обіцяє допомогти відвідувачам у особистих та бізнес-питаннях, відкрити «грошовий канал», відновити енергетику та багато інших нечуваних гараздів.

На сайті Рубіни зазначають, що дистаційний прийом вартує 1000 гривень. Якщо ж хтось бажає поспілкуватися з жінкою особисто, то доведеться викласти з гаманця мінімум 2000 гривень.

 

+1
-5
-1

Коментарі

Реформи від плахотної мишковець гунчика - їх і Ко ставленик ХАМ-шеф ЛВПУсобі дозволяє в присутності учнів зверхність та безтактовність з підлеглими, грубі й неадекватні висловлювання на адресу жінки ( яка перемогла в суді , закинутий козачок - мерзотник не дружить з Законом ) . Зі слів психолога в неадекватного Вовочки Вовочковича романюка це скоріше пов'язане із особливостями становлення його, як особистості і намаганням підвищити власну самооцінку за рахунок знецінення інших. Скоріше за все припадочний перебуваючи на лікарняному вдячний пацієнт ображав ... головного лікаря ... потім з*явився на роботі зїрвався і з неоправданою агресією * гетьман однопалатник Наполеона - батова *,- шаблю на голо й давай перед дітьми розмахувати перед їхнею вихователькою. Урок від директора - героя - гірний МУЖЧИНА ! ? ... ізолювати від суспільства особу , десь бик невпевнений у своїх фізичних чи розумових силах, або, як наслідок, якихось ще не вдіагностованих станів хвороби , підліткових образ (зайва вага... в підлітковому віці, несприйняття однокласниками і однозначно зневага нормальними жінками), що призводить до спроби самоствердження за рахунок інших. ! ! ! НУ І В ЛВПУ ДИРЕКТОРІАДА ПІДІБРАЛАСЬ , ховай в ножни чи в чохол жіночого роду . Не в п... ви брати дурного не в Красную Армію ! «Такий тип особистості, – наголосьте ! заторможеним ! зверніть увагу панянкам Лілі Гриневич , Свєті Мишковець , Люді Плахотній ((( Увага ! Увага ! Увага ! ))) , – намагається такий ТИП відкидати будь-яку критику, навіть раціональну, не реагувати на неї і видавати бажане за дійсне, часто говорити неправду, хоча сам у неї і вірить, знаючи, що у результаті навіть з'ясування істини йому нічого за це не буде. Такі компенсаторні особливості лише засвідчують певні страхи і тривоги, хоча людина, очевидно, самозадоволена і у деяких цитатах простежується яскравий нарцисизм. Дуже часто за знеціненням інших осіб, у яких відчувається конкуренція - недавній зініційований іксами і ігреками, руками , що ростуть не з того місця , з воловими мозгами потрібному управлінню хорошому як людина , непридатному , не відповідному займаному місцю роботязі приклад В.Овсяннікова *прибрав* бо по стажу на педагогічній ниві - не годиться й у підметки , ховається власна нікчемність, особливо фізична», – підсумувуємо перед конкурсом .
Додати коментар:

Ти в курсі що 11 бригаду розформовано ?Добирайся до психлікарні своїм ходом!

Додати новий коментар