Тоня Матвієнко виступила в Ківерцях

17 травня 2017

Відома українська співачка Антоніна Матвієнко дивувала вишуканим звучанням і розвіювала стереотипи про дітей зірок.

Тоня Матвієнко - тендітна красуня, дружина не менш популярного Арсена Мірзояна і дочка Ніни Матвієнко, 15 травня завітала в Ківерці у продовження туру «ТОБІ», пише Район.Ківерці.

Найперше співачка заполонила улюбленою для багатьох присутніх піснею «Чарівна скрипка». Протягом усієї концертної програми звучало дуже багато народних пісень, адже саме до них співачка ставиться чи не з найбільшим трепетом.

«Мама не тільки знаменита і талановита тим, що вона так гарно співає. Вона їздила по селах, записувала там слова пісень і кожне слово розшифровувала. Ви ж знаєте, як вріжуть в нас бабусі – то навіть слів не чути. Ото мама сиділа й виписувала. І я думаю скільки в нас в кожному поколінні неймовірного багатства. Так шкода, що воно може просто зникнути. Я вважаю, що наше багатство – це наша родина», - розповіла співачка.


Тоня Матвієнко постійно наголошувала на тому, що для неї особливо важливо не просто заспівати, а й розвіяти всі ті стереотипи, які викривлюють сприйняття глядачів, більше розповісти про себе.

«Так, я дійсно дочка своєї мами. Мене назвали в честь бабусі Антоніни. Але прізвище Матвієнко я тільки рік тому записала в паспорт», - поділилася Тоня.

Також вона порадила співати усім, бо, мовляв, нема таких людей які б не вміли співати, а в моменти, коли важко - краще поспівати, ніж плакати.
Концертний тур не спроста називається «Тобі». Бо ж зірка попри свій молодий вік, багато чого пережила в житті, але з’явилася та людина, яка подарувала істинне щастя.

«Я люблю, я закохана, я вдруге стала мамою. Сьогодні моїй Ніні, яку ми назвали в честь мами, рік і чотири місяці. Раніше взагалі виникали питання: навіщо я живу, навіщо мені шоу-бізнес, ці нерви. А зараз в мене такий період, що просто все склалося. Пазли зійшлися. Я навіть коли була вагітною, думала: «Господи, капєц моїй кар’єрі. Але ні. Навпаки якось сили з’явилися. Тому я стала сильною завдяки чоловіку», - відверто розповіла вона.


Нещодавно вона була в Лівані і Бейруті і тільки на годинку навідала найрідніших, аби встигнути подарувати радість новій публіці.

Знаменитість пробувала співати пісні іноземною мовою, але відчула, що це не її. Якось на фестивалі в США серед присутніх сидів бомж-афроамериканець. Коли жінка проспівала цю пісню, він підійшов і сказав: «Вері бюріфул».

«От я ще раз переконалась, не головне якою мовою ти співаєш, головне – душею. Тому я тепер точно знаю, що в афроамериканців є «мурашки»» - усміхається Тоня.

Крім власних пісень, гостя заінтригувала глядачів подаруноком. Ним став бандурист Валентин Лисенко, який особливий тим, що сам по всьому світу робить електронні бандури.


 

+1
0
-1

Додати новий коментар