Секс, музика, Україна – «ФІОЛЕТ» презентував відверте відеозвернення

23 Серпня 2017
Гурт «ФІОЛЕТ» зняв провокативний соціальний ролик, що має викликати серйозні роздуми.

Ініціатором зйомок став фронтмент гурту, арт-директор луцького фестивалю «Бандерштат» Сергій «Колос» Мартинюк.

«Відвертий формат відеозвернення був обраний не випадково, адже секс і музика – це ті інструменти впливу, які здатні звернути на себе увагу саме молоді. Молоді, котра формує соціально активний прошарок нашого суспільства», - зазначає Сергій.Музиканти наголошують, що 42 312 335 мільйони – населення України станом на 2017 рік, а це майже на 10 000 000 менше, ніж у 1991 році. Україна посідає 186 місце зі 226 можливих серед країн світу за рівнем народжуваності.
«Завтра наша Рідна відзначає своїх 26. Доросла) У перед день її Незалежності, ми презентуємо соціальний ролик, який мусить привернути увагу до дуже критичної ситуації її демографії. Ми не можемо змінити гнітючу серцю статистику за один день. Проте ми здатні закласти фундамент для вільної та сильної нації вже зараз. Немає значення, в якому місті ви народилися, де живете та чим займаєтеся, - закохуйтеся! Одружуйтеся! Народжуйте! Україна – це любов! І чим більше нас - тим сильніші ми!», – йдеться у дописі на офіційній сторінці гурту.
Усі герої відео – реальні закохані пари, які або вже одружені, або заручені. Вони народилися у різних містах, проте знайшли один одного на території кохання нашої країни.

Музичним супроводом відео став найромантичніший сингл гурту «Фіолет» – «Романтика». який був презентований 31 травня.


0

Читати ще

Додати новий коментар