Після Ольги Фреймут луцьких журналістів не пускають в готелі

31 Січня 2016
Чи є у Луцьку готелі та хостели, які не соромно показати гостям міста, з’ясовували автори телепрограми «Народний контроль». Ревізуючи місця для тимчасового проживання, знімальна група завітала у чотири місцеві готелі та один хостел.

«Нам не треба вашої реклами, вже у нас була Фреймут», – такими словами зустрів журналістів чоловік, який назвався працівником охорони готельно-рекреаційного комплексу «Срібні лелеки».

Розповідаючи про дебют «Лелек» в телешоу, він засвідчив, що «у них даже такса є», тобто, що представники телепрограми «Ревізор» беруть оплату за «правильну» ревізію.

«Якщо хочеш, щоб ваш готель був хорошим, то підходять збоку і кажуть: треба гроші покрити і буде у вас нагорода «Ревізора», – розповів чоловік.

Відсилаючись до негативного досвіду участі в телепрограмах, охоронець не пустив знімальну групу в жоден номер і порекомендував «іти робити шоу в інше місце».

[caption]
Чоловік, який назвався охоронцем «Срібних лелек», розповів, що після Олі Фреймут не вірить журналістам[/caption]

Працівниця рецепції готелю «Світязь», на фасаді якого красуються три зірки, відверто засоромилася телекамер. Відповідальність на себе взяв директор, який провів журналістів в одномісний, двомісний, а затим – і номер-люкс.

І цього разу не обійшлося без Олі Фреймут. «Люкс» виявився тим номером, який у 2011 році інспектувала програма «Ревізор». До речі, масивному ліжку у номері тоді пані інспекторша дала пікантну оцінку: «Мені здається, що на таких ліжках ідуть в останню путь. На ньому добре вмирати. Так трагічно, гарно – ліг і вмер», – зазначила Оля Фреймут.

[caption]
На такому ліжку свого часу Оля Фреймут порадила «трагічно і красиво» вмирати[/caption]

Знімальній групі не вдалося потрапити до готелю «Zaleski», він виявився тимчасово зачиненим на ремонт, а в готелі «Україна» директор намагався домовитися про зйомку наступного дня. У той же час вдалося проінспектувати наймолодший хостел у Луцьку.

0

Читати ще

Коментарі

Знаюча

Перекрутили слова "охоронця"

Вєрачька

Огоспаді, куди ця дєточька

Лучани

"Народний контроль" ну дуже

акаум

хто писав текст - не розчули

Анонім

Охоронець??

Кара

Ведуча просто жах,слово до

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter