«Не так довго, як стояти за біометричним паспортом у Луцьку», – Леся Нікітюк розповіла про подорожі

11 грудня 2017

Текст: Ірина ТВЕРДА
Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

До Луцька завітала відома мандрівниця і телеведуча Леся Нікітюк. У форматі «public talk», тобто живого спілкування  з глядачем, телеведуча розповіла про найяскравіші моменти своїх подорожей та поділилася мандрівним досвідом. Зустріч із назвою «Між Пеклом та Раєм» відбулася 10 грудня у РЦ «Промінь».

 «Це ж треба було облітати 135 країн, щоб оказатися в Луцьку. Я вважаю, це успєх, – розпочала знайомство із жартів Lady Ле.


 
«200 тисяч миль проведено в повітрі – це дуже багато і дуже довго. Не так довго, як стояти за біометричним паспортом у Луцьку, але довго», – продовжувала веселити глядачів Леся Нікітюк.


 
У першій частині зустрічі телеведуча розповідала лучанам про стрибки з найвищих у світі банджі, про те, як куштувала м’ясо собак, котів, кобри, а ще личинки, тарантули та іншу живність. Також пригадала особливості зйомок проекту «Орел і решка», зокрема небезпеки у подорожах різними країнами.


 
Телеведуча презентувала кілька відео про мандрівку на Соломонові острови. Так присутні мали можливість почути про дивні і навіть жорстокі традиції місцевих.
 

«Туристи не поспішають туди летіти, бо то дуже далеко і сам переліт дорогий. Гугл не рекомендує відпочивати там.  Він лякає людей канібалами, тропічними хворобами, морськими крокодилами. І це все є на цих островах,  я в цьому пересвідчилась. Якщо ти бачиш місцевого мешканця за 40 років, то він точно їв людське м’ясо», – ділилася з присутніми мандрівниця Леся про Соломонові острови.

Друга частина зустрічі була направлена на саме спілкування з глядачами.
 
Лучани могли  ставити зірці різноманітні питання: чи справді учасники проекту живуть на 100 доларів та мають безлімітну кредитну картку, скільки днів знімають одну програму, як проходив відбір на ведучу програми «Орел і решка», як ховають пляшки з грошима від місцевих, що смачніше – кіт  чи собака...Автора останнього питання про смак тварин, 13-річного Сергія, ведуча Леся Нікітюк відзначила по–особливому – подарувала 100 хоч і не доларів, але злотих у пляшці.


 
Крім того, зірка програми «Орел і решка» Lady Ле  розповіла про свій список місць, які найбільше полюбилися або вразили її. Продемонструвала відео-підтвердження своїх слів.


 
Опісля всі бажаючі могли сфотографуватися із телеведучою Лесею Нікітюк та взяти у неї автограф.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+4
-1

Додати новий коментар