MONATIK розповів, за що любить Луцьк

21 квітня 2017

Популярний співак Дмитро MONATIK зізнався, що відчуває особливу, але різну любов до Луцька – міста, в якому народився, і Києва – міста, в якому вже досить довго і щасливо живе.

Спогадами про Луцьк та враженнями від Києва він поділився під час інтерв'ю у передачі «Іду на ти» на каналі TV5.

«Був такий момент, коли закінчився інститут, і ти розумієш, що у професії працювати не подобається. Відучився п'ять років - добре, хай буде диплом. Ну, треба переїжджати до столиці, бо я сам з міста Луцька – це маленьке, затишне, прекрасне місто, яке я обожнюю. Люблю його, як батьків. А Київ – то вже така мудра, нажита любов, така приходить лише з віком. Я вперше побачив це місто – і закохався… Київ – це моя любов, а Луцьк – моя рідня», – розповів співак.

 

+1
-8
-1

Коментарі

Наші зажди там, де Великі гроші! Так було,так є,так і буде завжди.

Вдало одружився хлопець.Чи хтось з людей знає його "хіти"?

Так він і співати не вміє . Він реп читає і десь підвиває і (для понта)за роялем фотографується!

Ну От для чого одразу писати негатив "а чи знаємо хіти.." і тд, ну невже не можна просто , якщо не пролистати те, що не подобається і не лишити негативний коментар, або просто порадіти за людину, яка займається тим, чим подобається! Я завжди кажу: " злі люди - то не щасливі люди!"

Що всі так мліють від цього російськопоющего хлопчика?. Мені соромно що він народився в Луцьку. Він краще дригається на сцені ніж співає і "стряпає" тупі тексти і пісеньки.
ТАБЛОЇД ! За скільки мідяників продаєте свої шпальти цим пацанам, які нічого не дають українській культурі?

Підтримую Вас повністю і ще мені дуже смішно -за вікном 2017 рік, а у "співака" на зап"ясті -червона нитка. Ну що тут скажеш))))))

І чим тобі не подобається червона нитка, так він захищає себе від від злого ока, псування, не впускає в ауру негативну енергію. Тобі певно не більше 14 раз смієшся над такими дрібницями, а Монатік талановитий хлопець, який досягнув усього сам!!!

Чого вчепились,він дуже талановитий,прорив в нашій естраді,як можна цього не розуміти?

від Монатіка балдіють тільки дітки з дитсадку та дівчатка аля 14 , таланту там не дуже - вдала робота продюсера, проект одним словом, а хто не знає що таке талант то , введіть на ютубі Шон Мендес і побачите, школьнік скинув в інтернет свої пісеньки і на получай за місяць світові тури, перше місце в чаті Білборд, як кажуть масштаби не ті )

MONATIK це найпопулярніший співак України! Людина йшла до своєї мети, та добилася! Якщо ви сидите в інтернеті, і пишите такі коментарі, то значіть ви нічого не добилися,і говорите на інших, жалієтеся , що в Україні погані заплати, люди погані , всі погані!Гляньте спочатку на себе , а потім говоріть за інших!Бажаю всім , добитися таких висот!!!А кому не подобається творчість MONATIKа, то не пішіть , що він поганий!

Додати новий коментар