​Матраци ортопедичні: що волиняни не знали про них

21 Червня 2017
Що таке ортопедичний матрац, чим він відрізняється від звичайного і які його різновиди існують сьогодні, знають практично всі. А більша частина вітчизняних споживачів вже на собі відчула всі переваги цього унікального виробу, який вважається не тільки найкращим аксесуаром для облаштування спального місця, але й потужним профілактичним засобом у боротьбі за здоровий хребет.

Недарма анатомічні матраци радять використовувати з перших днів народження і виробники постільних речей навіть розробили цілі лінійки товарів «для новонароджених».

Для ознайомлення з різними видами і типами матраців, потрібно відвідати каталог магазину МебельОК. Там же на сайті є повний опис кожної моделі.

Але, незважаючи на таку популярність матраців з анатомічним ефектом, не всі споживачі знайомі з різними особливостями і унікальними властивостями цих аксесуарів. Адже виробники постійно вдосконалюють свої розробки, як на рівні використовуваних матеріалів, так і на рівні конструкції і навіть допоміжних (додаткових) засобів.

Повна безпека і максимальний комфорт

[caption]
Матраци[/caption]

Оскільки конструкція матраца анатомічного розроблена так, щоб під час сну і відпочинку повністю розвантажувати хребет, розподіляючи навантаження рівномірно на всі частини тіла, в тому числі на голову, руки і ноги, спина приймає ідеальне для себе положення – рівне. А все тіло, завдяки ортопедичності вироби, отримує унікальну можливість максимально повно розслабитися, відпочити і відновитися. Матраци і комфорт від них, людині гарантований, і вранці він прокинеться бадьорим і виспавшись.

Але це не всі переваги, доступні споживачам. Виявляється, для виготовлення матраців використовуються не тільки унікальні тканини, але і спеціальні просочення, що збільшують безпеку експлуатації виробу. Якщо говорити про тканини, то найкращим вибором вважається матрац, якщо його поверхневий шар виготовлений з жаккарду. Для збільшення споживчих властивостей тканина обробляється просоченнями:
  • пилозахисними (відразливими пил);
  • протипожежними;
  • антиалергенними;
  • антибактеріальними;
  • інсектицидними та ін.
Новинкою на ринку стали вироби, де в якості оббивної тканини використовується бавовна, містить мікродобавки пов'язаної міді. Така добавка нівелює ефект електростатики, а так само сприяє відновленню нервової системи і гарантує якісний і здоровий сон. Не менш популярні моделі з аераторами – вентиляційними отворами, що забезпечують циркуляцію повітря.

Безумовно, кожна опція додає вартості матрацу, але при цьому значно збільшує комфорт людини під час сну.
0

Коментарі

Катя

Брали и кровать и матрас в

Маша

Очень удобная вещь ортопедический матрас. Спасибо за статью. Многое для себя узнала нового. После травмы спины я не могла спать долгое время… Друзья посоветовали купить ортопедический матрас в mwood.com. ua. Я выбрала связалась с консультантами и заказала. Нагрузка на позвоночник стала меньше. Проблема, конечно, осталась, но теперь я могу хоть ночью отдохнуть.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter