Луцька волонтерка роздає ахатинів

12 жовтня 2016

Відома луцька мандрівниця та волонтерка Юля Сідімянцева роздає ахатинів – великих равликів, які останнім часом стали досить популярними домашніми улюбленцями.

Як Юля розповіла на своїй сторінці у Facebook, дорослі ахатини Фрідріх та Шелдон стали татами понад сотні маленьких равликів. Тож волонтерка радо поділиться маленькими улюбленцями з тим, хто любить тварин та хоче мати незвичного домашнього друга.  

«Друзі, як уже повідомлялося, в наших равликів-ахатинів Шелдона і Фрідріха «ожила» перша кладка. На світ з'явилося більше сотні маленьких ахатинят. Вони вже достатньо дорослі, й можуть переїздити в нові домівки.

Ахатини – ідеальні домашні улюбленці. Не смітять, не смердять, не шумлять. Живуть у пластикових або скляних лотках із кришками. Їдять рослинну їжу: салат, зелень, овочі та фрукти. Люблять тепло, плавати в «ванночках» та коли на них бризкають із пульверизатора. Раз на десять днів їм потрібно змінити підстилку (зазвичай це кокосова стружка, що продається в зоомагазинах).

Цікаві факти: ахатини – гермафродити. Можуть самозаплідюватися, але коли живуть удвох, то шанси на потомство значно зростають. Ахатинки глухі, але мають очі (оті великі «ріжки») та нюх (маленькі «ріжки»). 

А ще ахатинів використовують для омолодження :) Погугліть)

Цілком обійдуться без догляду, якщо вам потрібно поїхати на вихідні. Достатньо лишити їм удосталь води та сухої вівсянки.

Інші подробиці догляду за ахатинами можна знайти в інтернеті, або я розкажу.

Відписуйтеся в коментарях, хто хоче мати вдома таку екзотику», – пропонує Юля Сідімянцева.


 

+1
+12
-1

Коментарі

підкиньте з кіло ахатинів, бажано з смачними рецептами за якими їх можна готувати

Та ні, срака не надто смачна, а от ахатини у вині - саме то. спробуй

Я хочу 2-ох, мене нема на фейсбуці. Як можна з вами зв'язатися?

Додати новий коментар