Луцьк привітний. Супермаркет «Наш Край Гурман»

18 січня 2016

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють у своїй сфері? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

Супермаркет «Наш Край Гурман», що на вулиці Шевченка, 13, цього року святкуватиме вже 14 річницю успішної роботи. Коли магазин тільки відкрили, він називався просто «Наш Край», а кілька років тому супермаркет отримав розширену назву та асортимент – все для справжніх гурманів. У магазині працює власний кондитерський та кулінарний цех. До речі, тістечка та торти з «Нашого Краю Гурман» доставляють й у інші магазини мережі й навіть у заклади-франчайзі.

 Супермаркет «Наш Край Гурман», що на вулиці Шевченка, 13, цього року святкуватиме вже 14 річницю успішної роботи Супермаркет «Наш Край Гурман», що на вулиці Шевченка, 13, цього року святкуватиме вже 14 річницю успішної роботи
 Кілька років тому супермаркет отримав розширену назву та асортимент – все для справжніх гурманів Кілька років тому супермаркет отримав розширену назву та асортимент – все для справжніх гурманів

Саме з цього супермаркету почав роботу й інтернет-магазин продуктів, зручність якого вже встигли оцінити лучани. Нині у супермаркеті працює 10 кас. Для зручності відвідувачів віднедавна запрацював й додатковий вхід з боку магазину «Нова лінія». Аби забезпечити якісне цілодобове обслуговування у закладі позмінно працює 115 осіб персоналу. З деякими із них ми вас й познайомимо.

 У магазині працює власний кондитерський та кулінарний цех У магазині працює власний кондитерський та кулінарний цех
 Саме з цього супермаркету почав роботу й інтернет-магазин продуктів, зручність якого вже встигли оцінити лучани Саме з цього супермаркету почав роботу й інтернет-магазин продуктів, зручність якого вже встигли оцінити лучани

Валентина
Посада: керуюча магазином
Стаж роботи: 11 років
Хобі: дозвілля з онуком

 Валентина Валентина
 
Ольга
Посада: адміністратор
Стаж роботи: понад 3 роки
Хобі: співає

 Ольга Ольга
 
Світлана
Посада: товарознавець
Стаж роботи: 10 років
Хобі: література та вирощування кімнатних рослин
 
 Світлана Світлана

Наталія
Посада: товарознавець, менеджер торгового залу
Стаж роботи: майже 9 років
Хобі: відпочинок з родиною

 Наталія Наталія
 
Олена
Посада: пекар
Стаж роботи: 5,5 років
Хобі: кулінарія

 Олена Олена

Ірина
Посада: касир
Стаж роботи: 13 років
Хобі: домогосподарство

 ​Ірина ​Ірина
 
Тетяна
Посада: менеджер
Стаж роботи: 13 років
Хобі: ролики

 Тетяна Тетяна
 
Алла
Посада: товарознавець
Стаж роботи: більше 10 років
Хобі: в’язання, шиття, вишивка

 Алла Алла
 
Валерій
Посада: охоронець, старший зміни
Стаж роботи: 13 років
Хобі: риболовля

 Валерій Валерій

Лариса
Посада: технолог
Стаж роботи: 4 роки
Хобі: вирощування квітів

 ​Лариса ​Лариса

+1
+8
-1

Коментарі

Гарні люди, гарний магазин....
Добробуту та процвітання

Люди!!! Не ходіть туди !!! Там вмикають ультразвук - ви його не чуєте, але він руйнує ваш мозок!
Благаю вас! Перекажіть знайомим і рідним!

О,це якраз той "Край" який коментують в іншій статті "Таблоїду" - це саме тут різниця в цінах, саме тут виставляють товари так, щоб заплутати покупців з цінами, саме тут нема нормальної книги скарг в куточку споживача, саме тут така "чудова" комп"ютерна програма, що на дисплеї на касі неможливо відслідкувати ціни. Браво! так і далі тримайте!

Сільпо у Луцьку славиться проблемами з цінниками, то Вам певно туди ...

Хороший магазин і люди там привітні, а що до відповідності цінників,то цим не може похвалитися жоден супермаркет. Зі святом працівники Нашого Краю!

Люди!!! Не ходіть туди !!! Там вмикають ультразвук - ви його не чуєте, але він руйнує ваш мозок!
Благаю вас! Перекажіть знайомим і рідним!

Щодня там закупляюсь і ще жодного разу не було ніяких непорозумінь - ні з цінниками, ні з касою. Все на своїх місцях. Але всім не вгодиш, завжди будуть такі, яким тільки книгу скарг подавай.

Люди!!! Не ходіть туди !!! Там вмикають ультразвук - ви його не чуєте, але він руйнує ваш мозок!
Благаю вас! Перекажіть знайомим і рідним!

З хороших людей починається хороший магазин. Так тримати!

Люди!!! Не ходіть туди !!! Там вмикають ультразвук - ви його не чуєте, але він руйнує ваш мозок!
Благаю вас! Перекажіть знайомим і рідним!

В роботі будь-якого магазину трапляються випадки коли щось не працює, або щось не відповідає нашим очікуванням. І чим більше супермаркет тим ймовірніше знайти таке непорозуміння. І вже тільки Ваша справа як його сприйняти! Чи це всесвітній заколот проти Вас, чи звичайне непорозуміння (не встигли, прогледіли чи ще щось). Адекватна людина сприйме це спокійно, а ображений на весь світ (чи то на всю голову) почне кіпиш піднімати, піднімаючи власну самооцінку.... І казати, що то ж їхня робота, їм за це гроші платять - то не вихід. А Ви? Ви завжди на роботі виконували Ваші функціональні обов'язки на 100%? Ніколи у Вас не траплялись помилки? Так що треба бути просто взаємовічливими, і поважати один одного!

Ну пішли хвалебні коменти від працівників і їхніх родичів. Хваліть, хваліть самі себе. Хай цей "чудовий" магазин не порушує елементарних прав споживачів, тупо мухлюючи з цінами і роблячі інші дрібні капосні трюки, розраховані на лохів. Відвідую цей магазин, до речі, з моменту його відкритття, бо зручно по дорозі з роботи, так от такі "новшества" з цінами, з плутаниною товарів на полицях, почались десь з півроку- рік, а супер "класну" компьютерну прогаму, щоб не можливо було орієнтуватись в цінах на дисплеї, поставили кілька місяців тому, раніше такого не було, відсутність книги скарг в куточку споживача - фішка саме цього магазину, за законом вона повинна бути обовьязково. А ви, шановні споживачі, не жуйте соплі, а реагуйте на порушення навіть дрібні, бо інакше найо...ння вас і ваших дітей та онуків в нашій країні не припиниться ніколи на всіх рівнях. Є помилки на роботі, від яких ніхто не застрахований, а є свідомі порушення, при чому систематичні.

Люди!!! Не ходіть туди !!! Там вмикають ультразвук - ви його не чуєте, але він руйнує ваш мозок!
Благаю вас! Перекажіть знайомим і рідним!

Як на мене, то наші люди до того злі стали і агресивні, що готові розірвати за 10 копійок. Складається враження, що вони до магазину ходять тільки тому, щоб позбутися там своїх негативних емоцій. І те їм не так, і це не так, і чого горошок у банці зелений, і програма не така...Люди, будьте добрішими.

Добрішими так, а дурнішими ні. А вам по магазинах часто дарують по десять копійок? буває іноді звичайно, але щоб це було в порядку речей і з задоволенням з боку працівників магазинів відпускався товар коли не вистачає тих самих копійок у покупця щось не помічено. В одному магазині 10 копійок дай, в другому 10 дай, в Нашому краї та Сільпо взагалі постійно норовлять скидати здачу в копійках на карточки, а коли не хочеш, то зразу роблять незадоволені міни. А я не хочу на карточку, не хочу переплачувати на касі, хай і 10 копійок, але це мої зароблені 10 копійок!

Коли наші люди погані, злі і не такі, то ви поїдьте в інші краї (росія звичайно не мається на увазі) і розкажіть там зворушуючу притчу про десять копійок і горошок.

Пропоную таблоїду завітати і в інші супермаркети Луцька. Впевнена, що невдоволених покупців не поменшає. Таке життя!

Життя таке, яким ми його робимо, або дозволяємо іншим робити.

Люди!!! Не ходіть туди !!! Там вмикають ультразвук - ви його не чуєте, але він руйнує ваш мозок!
Благаю вас! Перекажіть знайомим і рідним!

Толік, я дико вибачаюсь але вам потрібно звернутись до психіатра! Хто ви такий щоб за всіх висловлювати свою думку, вашу вже почули. Шановні лучани та гості міста, раді бачити Вас у наших супермаркетах та мальовничому місті Луцьк. І щоб на ваших шляхах менше зустрічалось таких як Толік. Усім гарних і приємних емоцій, з Новим 2016 роком та з 14 річницею Наш Край!

Люди!!! Не ходіть туди !!! Там вмикають ультразвук - ви його не чуєте, але він руйнує ваш мозок!
Благаю вас! Перекажіть знайомим і рідним!

Читаю негативні коментарі і не розумію, що так зачепило вас, люди добрі? В статті розказується про людей, які працюють в цьому магазині, люблять свою роботу і своїх покупців, оскільки працюють роками в одному тому ж закладі. Працювати з людьми - найскладніша робота. Спробуйте ви ТОЛІК, ви ТЕЖ АНОНІМ і всі інші, що з такою легкістю і в такі релігійні свята, поносять людей, оцінити себе, свою працю, відношення до неї. Лишень чесно це зробіть!!! А бути незадоволеним можна любим працівником любої професії любої компанії і т.д. Вітаю всіх працівників усіх магазинів міста Луцька з Новим роком, Різдвяними святами. Не ображайтесь на тих, хто пише брудні коментарі, адже на дурниці багато часу та розуму не треба.

Людей дурять майже на всьому що можуть. Продукція внасного виробництва далеко не відповідає ціні. Більше ніж впевнений шо всі позитивні коментарі залишили зацікавлені особи

Безбожні люди! В 350 ГРМ,ШУБИ-ТРИ!!! ШМАТОЧКИ ОСЕЛЕДЦЯ! ПОВНА ГАНЬБА!!!

Додати новий коментар