Луцьк привітний: Магазин «Килимовий Ярмарок»

24 жовтня 2017

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, магазинах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють у своїй сфері? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.


 
З початку жовтня у Луцьку працює один з найбільших профільних магазинів у місті – «Килимовий Ярмарок». На вулиці Конякіна, 30 (3-ий поверх ТЦ «Варшавський») знаходиться біля 2000 найменувань килимів.
У «Килимовому Ярмарку» допоможуть підібрати щось цікаве і у дитячу кімнату, і у спальну. У цій крамниці потрібний килим зможуть знайти усі, адже асортимент дозволяє підібрати і за бюджетною ціною, і дещо зовсім ексклюзивне.

Розмаїття виробників – Іран, Індія, Греція, Туреччина, Бельгія, матеріалів – акрилові, поліпропіленові, з натуральної шерсті чи бавовни, а також барв та текстур, – демонструє, що таке справжнє килимове мистецтво.
До слова, у честь відкриття магазину, для покупців протягом жовтня діє приємна акція – до 70% знижки на усі килими.

Також крамниця може похвалитися унікальною послугою – приміркою. Щоб задовільними найвибагливіших гостей магазину, продавець-консультант безкоштовно відправляється з кількома різновидами продукції до вашої оселі, аби підібрати найкращий варіант.
Щоб допомогти придбати такий елемент комфорту та інтер’єру як килим, у магазині працює 6 професіоналів. З деякими із них ми вас й познайомимо:

Олена, 27 років
Посада: керуюча магазином
Стаж роботи: 6 років
Хобі: подорожі

Ольга, 24 роки
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 3 роки
Хобі: любить слухати музику

Іван, 20 років
Посада: продавець-консультант
Стаж роботи: 1 рік
Хобі: футбол

 

Магазин працює щодня з 10.00 до 20.00 години.

Фейсбук

+1
+5
-1

Коментарі

і як завжди ні адреси, ні де знаходиться

2 абзац: З початку жовтня у Луцьку працює один з найбільших профільних магазинів у місті – «Килимовий Ярмарок». На вулиці Конякіна, 30 (3-ий поверх ТЦ «Варшавський») знаходиться біля 2000 найменувань килимів.

Додати новий коментар