Лучанин очолив екіпаж українського літака на престижному міжнародному авіашоу

23 Вересня 2017
Лучанин очолив екіпаж, який представляє українську авіацію на стаціонарній експозиції міжнародного авіашоу "Malta International Airshow - 2017".

Щорічне престижне міжнародне авіашоу "Malta International Airshow - 2017" триватиме протягом двох днів 23-го та 24-го вересня, про це повідомляє Організація Волинських Авіалюбителів «ОВАЛ».

Українську авіацію на стаціонарній експозиції авіашоу представлятиме літак-розвідник Ан-30Б з бортовим номером 86 зі складу 15-ї бригади транспортної авіації "Блакитна Стежа" Військово-Повітряних Сил України, яка дислокується в міжнародному аеропорту "Київ - Бориспіль" та його екіпаж.

А командиром екіпажу є наш земляк - лучанин! Це військовий льотчик, командир загону в складі 15-ї бригади транспортної авіації "Блакитна Стежа", учасник бойових дій на сході України, майор Військово-Повітряних Сил України Максим Заяць .Максим на своєму літаку Ан-30Б здійснив безпосадковий переліт з міжнародного аеропорту "Київ - Бориспіль" до міжнародного аеропорту Мальти в містечку Лука та успішну посадку в останньому. Пропонуємо вашій увазі перші кадри проходу Максима над злітно-посадковою смугою міжнародного аеропорту Мальти, його заходу на посадку та зарулювання на стоянку.

"Бажаємо нашому крилатому земляку протягом наступних двох днів гідно представити Україну на цьому престижному авіаційному заході та стежитиме за його перебігом", - каже адмінколектив Організації Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ".

0

Додати новий коментар