Христина Соловій розповіла, що буде з концертом у Луцьку у день жалоби

19 Квітня 2017
Відома українська співачка Христина Соловій звернулася зі співчуттям до громади Луцька. Дівчину шокувала звістка про смерть бійця батальйону «Айдар» Олега Твердохліба.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ДЕВ’ЯТЬ МАЛОВІДОМИХ ФАКТІВ З ЖИТТЯ АЙДАРІВЦЯ ОЛЕГА ТВЕРДОХЛІБА

«Друзі, дорогою до Луцька нас наздогнала звістка про втрату героя. Щоразу такі новини звучать, як грім серед ясного неба. Але саме такі люди, як Олег «Сармат» Твердохліб та його побратими тримають мирне небо над нашими головами. Луцьк, я щиро співчуваю Вашій утраті, жодні слова не здатні зарадити такому горю, – пише Соловій на власній сторінці у Facebook. –

Через завантажений графік перед нами стоїть вибір чи провести концерт сьогодні, чи перенести концерт на невизначений термін, в кращому випадку на осінь. Після довгих роздумів, я прийняла рішення, що сьогодні цей концерт буде як ніколи важливий. Я ніколи не сприймала свої концерти як розважальний захід. Народні пісні – це джерело сили, наш генетичний код, це поклик наших предків. Народні пісні пройшли крізь віки, втрати, національні піднесення та драми.

Хочу, щоб мій концерт сьогодні був символом підтримки громади Луцька. Хочу, щоб ми разом сьогодні розділили емоції жалю та отримали взаємне духовне піднесення та підтримали один одного. Коли ми разом - ми сила. Свій виступ я хочу почати з хвилини мовчання, щоб ми разом вшанували світлу пам'ять Олега Твердохліба і тисяч тих, хто поклав своє життя, захищаючи наш мир і спокій.

Ваша Христина Соловій».
0

Читати ще

Додати новий коментар