Хлопчика, якого залишили напризволяще у луцькій лікарні, всиновлять

19 Травня 2017
Важкохворого хлопчика Максима Братчука, якого кілька місяців тому залишили в інфекційній лікарні вихователі дитбудинку, погодилось усиновити луцьке подружжя.

Про це пише лучанин Сергій Шараєвський на власній сторінці у Facebook.

«Пам’ятаєте історію про маленького хлопчика Максимка Братчука з будинку немовляти і його пригоди в інфекційній лікарні? Одна чудова жінка Helen Kotovych та її чоловік вирішили всиновити дитину! Для мене, в сучасному світі, це чудо, – пише Шараєвський. –

Поки знаходяться на етапі оформлення опікунства. В дитини цілий букет хвороб. Нещодавно відбулася операція. Вирізали грижу та пухлину в хребті. На сьогодні – повністю паралізовані ніжки Максимка. З реабілітологом вже домовилися, дякую центру реабілітації #Агапе, що оперативно відгукнулися. Але є ще й інші потреби».

Зокрема, серед головних проблем зі здоров’ям дитини є вада нирок. Лікар з Волинської обласної дитячої лікарні направляє в Інститут урології. Для операції та лікування там треба гроші. Десь в районі 100 тисяч гривень. Поки все фінансове навантаження на себе бере сім’я, однак Сергій вважає, що варто їм допомогти.

Картка для переказу коштів – 5168 7555 3105 3391 (Котович Олена Василівна).
0

Читати ще

Коментарі

Ппп

Молодці , дай Боже вам здоров

Додати новий коментар