Академія ШАГ під час зимового комп’ютерного табору навчала дітей учасників АТО

10 Січня 2017
Волинська філія КА ШАГ організувала навчання під час зимового комп’ютерного табору спільно із волонтерською організацією «Меценати для солдата» для групи дітей учасників АТО.

10 січня стартувала друга зміна зимового комп’ютерного табору. Учасниками однієї із груп стали діти учасників АТО. Всього 14 учнів віком від 8 до 14 років.

Навчання дітей у таборі розпочинається о 9:30 та триває до 15:00. В академії їх навчатимуть основам дизайну, познайомлять з азами програмування роботів, покажуть, як створити перший сайт і першу комп’ютерну гру. Дітки самостійно зможуть створити свій перший анімаційний персонаж у 2D та 3D, намалювати власноруч у графічних програмах вітальну листівку та плакат. Таким чином вони зможуть познайомитись із різними ІТ спеціальностями та отримати корисні навики користування комп’ютером.
Перший день занять відбувся дуже динамічно та драйвово. Діти із зацікавленням слухали викладача та із задоволенням працювали над власними проектами. Під час обідньої перерви вони із захватом ділились враженнями та розповідали про свої маленькі творчі плани та ідеї.«Як батьки ми хочемо, щоб наші діти жили краще, були успішнішими за нас, мали кращу роботу, тому інвестиції у освіту наших дітей – це інвестиції у наше майбутнє. Цього року ми долучили до участі у нашому зимовому комп’ютерному таборі групу діток учасників АТО. Адже чужих дітей не буває і ми готові допомагати тим, хто захоче зануритись у світ комп’ютерних технологій та можливо обрати у майбутньому пов’язану із цим професію», - розповіла Інна Кондратюк, виконавчий директор Волинської, Житомирської та Вінницької філій КА «ШАГ».


0

Читати ще

Додати новий коментар