5 причин відвідати Lutsk Fashion Weekend

13 Листопада 2017
Дизайнери вже шиють нові колекції, магазини поповнюють свій асортимент сучасними брендами, партнери готують безліч подарунків, організатори – неймовірно насичену та цікаву програму. Ще б пак, адже закінчення цієї осені обіцяє бути справді модним для усіх учасників Lutsk Fashion Weekend, які зможуть:

1. Познайомитися із талановитими дизайнерами одягу. Дізнатися про останні новинки від луцьких модельєрів, побачити їхні колекції та озброїтися інформацією про фешн-руми та магазини ексклюзивного одягу в місті. Доторкнутися до креативу інших крутих модельєрів на Lutsk Fashion Weekend.

2. Бути в курсі модних тенденцій. Тримати руку на пульсі фешн-життя міста, можна лише прийшовши на топову стильну подію Луцька. Поринути у атмосферу краси не лише на подіумі, а у залі, допоможуть зіркові гості шоу, фешн-блогери та чимало модних несподіванок, які підготували організатори Lutsk Fashion Weekend.

3. На власні очі побачити показ маестро з Італії Sartoria Ruslan Lazarev чоловічих та жіночих костюмів ручної роботи. Кравець високої моди з Мілану, який працював 15 років у світових дизайнерів от-кутюр, клієнтами якого стали принци, відомі співаки, журналісти, політики та актори світового рівня, покаже справжній високий клас мистецтва пошиття костюмів на Lutsk Fashion Weekend.

4. Стати глядачами магічного шоу від ілюзіоніста Михайла Мітіна, у якого за плечима 7 років творчої діяльності та чимало виступів, навіть перед принцесою Монако. Член міжнародної асоціації ілюзіоністів IMS, володар призу глядацьких симпатій на Міжнародному фестивалі ілюзіоністів та учасник телешоу «Україна має талант» обіцяє незабутні емоції кожному на Lutsk Fashion Weekend.

5. Першими побачити сюрприз, який підготував «Таблоїд Волині» для своїх читатів на Lutsk Fashion Weekend.

Насолодитися якісним звуком, відмінним шоу та неймовірними емоціями модники зможуть 24 листопада о 19:30 годині у оновленому сучасному концерт-холі РЦ «Промінь».

Що й казати – це потрібно бачити!0

Читати ще

Коментарі

Лучанка

Вау!!! Треба іти!

Додати новий коментар