Драйвовий концерт Річі Колючого у Луцьку

01 Листопада 2015
Піротехнічне шоу, Rammstein-музика-знайома-з-дитинства, можливість тряхнути кістьми - 31 жовтня у Луцьк вперше приїжджав гурт з Харкова, проект Річі Колючий з епатажним концертом.

Захід відбувся на Хеловін, 31 жовтня, у Стоп Кадрі. Подивитися на музичне дійство, насичене піротехнічними спецефектами, прийшло близько двохсот людей. Серед глядачів були також і представники мотоклубу LIONS, які приїхали з різних міст.На розігріві у гостей виступив луцький гурт Neverend.

Річі Колючий - 40-річний харків'янин, який працює слюсаром-зварником на заводі у рідному місті. Як стверджує музикант, це і є його основне місце роботи. У Луцьк він приїхав вперше і розповів, що дуже переживав щодо цього. Як місто, так і концерт музиканту сподобалися. На жаль, у славнозвісний замок Любарта чоловік не потрапив через досить щільний гастрольний графік.

Гурту сподобався теплий прийом організаторів та шалена віддача публіки. Після концерту музиканти вийшли до глядачів підписати афіші, роздати автографи та пофотографуватися.
0

Читати ще

Коментарі

Був

Давно такого якісного шоу не

cc

А могло б бути так: http:/

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter