Найбільший попит на букети для чоловіків та новонароджених. ФОТО

09 Жовтня 2018

Луцька майстриня Олеся Федорусь готова руйнувати стереотип про те, що букет – це саме квіти. Жінка може оригінально подати будь-що. В крафтовий папір акуратно вкладаються солодощі, памперси, іграшки, хороший алкоголь чи навіть апетитні раки.

Олеся Федорусь зацікавилася виготовленням креативних букетів ще коли замовила такий в подарунок власним дітям, а згодом на день вчителя вже створювала композицію з солодощами та популярними макарунами сама.

Замовити такий букет можна на будь-яке свято, а особливо до Дня героїв України. Наприклад, своїх захисників можна вітати сирним або рибним букетом або ж композицією з вишуканим алкоголем. Тай будьмо відверті, всі люблять солоденьке, незалежно від віку чи статі. До речі, захисники – не лише чоловіки. Чимало жінок в цей день заслуговують на приємний подаруночок не менше.

Замовити подарунок від Олесі Федорусь можна на її сторінці у Фейсбук.

Майстриня розповіла «Таблоїду Волині», що найбільшим попитом користують букети для чоловіків та новонароджених. Замовлення ж краще робити заздалегідь, аби майстриня змогла забезпечити на необхідну дату найсвіжіші матеріали.

Будьте сміливими та не бійтеся пропонувати власні ідеї. Обирайте найкраще, орієнтуючись на вподобання того, кому даруєте.

Слова зайві, якщо глянути на ці фото:2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter