Словопортрет: «Прозорий гонщик» Марк Куцевалов

02 Вересня 2016
Він знає все про хлібні підбори, вітер у капюшоні, космічний туризм і може уявити репера Потапа верхи на собаці. Він перебуває одночасно в кількох реальностях, жартує із серйозним виразом обличчя, любить читати Донцову та опановує фах дизайнера акваріумів. Однак, попереджаємо: у кожному слові його інтерв’ю однакова кількість щирої правди та тонкого інтелігентного гумору.

«Таблоїд Волині» для рубрики «Словопортрет» поспілкувався із «найпрозорішим гонщиком» та найбільш космічним учасником «Ліги сміху» Марком Куцеваловим.***
У Луцьку був двічі, жив у готелі «Україна», бачив Театральний майдан і Драмтеатр. Правда, хлопці в п’яному угарі вночі повели дивитися на замок, але його абсолютно не було видно. Пам’ятаю лише таку туманну вежу, як з містичних фільмів.

***
Популярність дала мені багато. Якщо б не «Ліга сміху», то я б не познайомився з журналістками «Таблоїда Волині».

***
Немає конкретного образу дівчат, який найбільше подобається, бо ж усі вони складаються зі шкірних покривів і м’яких тканин. Під різні настрої приваблюють різні образи – від доброї і хазяйновитої жінки-матері до холодної Трініті з «Матриці», з виразними чоловічими рисами зовнішності. Головне, щоб це були крайнощі: або занадто різка і агресивна маніячка, або абсолютно ніжна, або в усьому турботлива і віддана мамочка.

***
Серце моє – вільне, бо усі ці концерти, уся ця зайнятість… Зараз півфінал «Ліги сміху», це дуже важливо для мене.

***
Не люблю школу. Уніформа, бейджики, однакові зачіски, відсутність вибору – саме це атрибути школи для мене. Закінчив 9 класів, не був ні двієчником, ні ботаном. Мені просто подобалося спостерігати за усім здалеку, і отримувати за все це середні бали. Дуже не любив математику, подобалася історія. Своїх дітей точно не буду віддавати до школи.***
Згодом вступив у технікум, змінив коло спілкування, відрікся нарешті від усіх своїх однокласників. Опановував спеціальність техніка-програміста, вивчав основи інтер’єру рибного акваріуму, тобто прикрашання акваріумів водоростями, камінням, декорування, підсвічування води. Потім було навчання в Академії, з якої нещодавно відрахували через те, що якась мініатюра їм не сподобалася.

***
Серед фільмів люблю японський треш і арт-хаус, звичайне кіно перестало мене дивувати, бо все ж очевидно ще від самого початку. Мені важливо, щоб картинка була візуально естетичною, щоб хотілося аж потонути у перегляді, і фінал не настільки прозоро проглядався.

***
Усі люди насправді однаково живуть, просто хтось дивиться інші фільми, слухає іншу музику, а загалом – ми всі постійно робимо одне і те ж.
Найбільше я люблю впадати у розслаблений стан, не контролюючи потоки своїх думок, і просто спостерігати. Це все, що мені треба. Іноді значно цікавіше спостерігати за життям, ніж брати у ньому безпосередню участь.

***
У мене є завчені заготовки сценок і текстів, але під час взаємодії з глядачами із залу вмикається абсолютна імпровізація, немає жодних попередніх домовленостей. Багато жартів гармонійно витікають з мого спостереження за життям, без жодних вигадок, як-от мініатюрка про «хлібний каблук».***
Поверхневі розмови дратують будь-яких артистів. Перед тим, як брати інтерв’ю в людини, треба уникати питань, які йому ставили мільйони разів, і хоча б перефразувати їх іншими словами. Для мене такими є, мабуть, розмови про те, як і в яких умовах пишу свої жарти.

***
Неправда, що чоловіки з Марсу, а жінки з Венери. Хоча б через те, що ми живемо на Землі.

***
Люблю японську літературу. Читаю Харуккі Мараккамі, зокрема, «Норвезький ліс», «Що я говорю, коли говорю про біг» та інші. Поки трохи підозріло до нього ставлюся, але однозначно подобається. Ненавиджу Бродського, Пелєвіна і фантастику. Цікаво читати біографії людей, особливо спортсменів. Зараз читаю спогади про те, якими в житті були російські авангардисти – Хлєбніков, Ахматова, Маяковський, Малевич. А взагалі, шедевром світової літератури можна вважати Донцову. Я її обожнюю. Головної цінністю цих детективів є те, що вони перекладені на багато мов.***
Моя міні-мрія – хочу жити сам. Ви навіть уявити собі не можете, з ким я зараз живу, але вже невдовзі нарешті буде повноцінна самотність. Тоді, правда, треба буде час від часу кудись вибиратися для цих моїх спостережень.

***
Телевізор не дивлюся, але іноді його просто вмикаю. Фоновий шум ще ніхто не відміняв, плюс допомагає спостерігати за кимось без втручання в його простір. «Лігу сміху» не дивлюся.

***
Популярність краде елементарне спілкування з друзями, спонтанні прогулянки і розмови. Ставлення оточення до мене після участі в шоу трохи змінилося, але близько до себе я пускаю лише одного-двох справжніх друзів. Цього мені цілком вистачає.
***
Голос за кадром у команді «Прозрачный гонщик» не має імені, але він повинен розкритися, якщо ми дійдемо до фіналу. Буде насправді дуже цікаво.

***
Не знаю, що б я робив, якби не було сюрреалізму. В гумористичному плані сюрреалізм для мене яскраво втілює англієць Ноель Філдінг, просто колосально шалена і творча людина. Звичайно ж, найяскравіше поле сюрреалізму – це політика.

***
Останнім часом мене страшенно дратують копійки. Я б їх відмінив раз і назавжди, бо дуже напрягають. Мене якось попросили 30 копійок в магазині, а в мене в руках було багато пакетів, сумок, і я почав шукати у кишенях, знайшов лише 20 копійок, було якось соромно, позаду вишикувалася довга черга, сумки почали падати, я шукав ще 10 копійок. Словом, неприємна ситуація. І не розумію сенсу такої дріб’язковості. Чому б від них не відмовитися, і не користуватися винятково паперовими грошима. Часом ще дають решту цукерками, це теж злить, але не так, як копійки.***
Явних фобій немає. Хіба люди. Соціофобом назвати себе не можу, але не завжди комфортно почуваюся у незнайомих і багатолюдних компаніях.

***
Батьків теж можна вибирати, міняти, а чому ні? Правда, це дуже довгий і складний процес. Щоденні візити до них у квартиру, спільне прибирання і миття посуду, а потім ненав’язливо поставити перед фактом.

***
Обожнюю, коли в компанії хтось плоско жартує, і з цього сміються. Збоку мене це страшенно веселить. Взагалі, це дуже життєво, трапляється таке всюди ,але бісить, коли такий гумор доходить до великої сцени, і з нього продовжують сміятися вже тисячі людей.
Можна багато говорити, але з гумором в Україні все дуже погано. Головна проблема – відсутність конкуренції. В США, наприклад, є топ-12 коміків, які змінюються ледь не щомісяця. Ну не може одна людина очолювати гумор всієї країни протягом десять-двадцяти років, треба такі речі відразу ж помічати і змінювати. Усім нам разом змінювати.***
Не знаю, наскільки я – екстремал, але з п’ятого поверху стрибнув би.

***
До моди та одягу в мене якесь двояке ставлення. З одного боку, це просто тканини, які облягають тіло і створюють комфорт. Однак, часом хочеться детально продумати образ, зважити всі деталі і доповнення. На мені зараз просто біла сорочки і просто чорні штани, які абсолютно нічого не означають. Це одяг, який нічого не говорить. А взагалі, є бажання розповідати про себе за допомогою одягу. Мені дуже подобається чорний колір, такий собі лаконізм образу, надмірний мінімалізм без жодних зайвих акцентів.

***
Це мій справжній колір волосся, я - блондин від природи. Зачіска створюється елементарно – шляхом імпровізованого причісування волосся пальцями вбік.

***
Нещодавно мені запропонували стати моделлю для якоїсь марки одягу. Чекаю дзвінка від невідомого мені Валєри, що має пояснити всі деталі.

***
Читачам «Таблоїда Волині» бажаю видалятися із соцмереж, любити водіїв своїх маршруток, бо вони відповідають за ваше життя, і створити групу з обговорення того, як нам усім варто сприймати прозорий гель-лак на нігтях чоловіків.[caption]
Креативний автограф для «Таблоїда Волині» від Прозорого гонщика[/caption]

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

5

Читати ще

Коментарі

ольга

Прозорий гонщик?????хто у вас

Фінковська

Команда називається

Ksenia

узагаліто він "прозрачний

Лана

Дуже крутий хлопець!

Марта

Призрачный гонщик ето Николас

Марк

Сколько про меня нарыли.

Марк

Сколько про меня нарыли.

Юлллллл

Он довольно остроумный и

Тетяна

Неймовірно талановита людина

Анонім

Сначала думала что он душевно

Карина

Мне так его жаль(((Не знаю

Анна

Марк, Вам было бы под силу

Марина

ви такий смелий особливо коли

аноним

а сейчас как думаете?)

Леся

И такие нам нужны! Для

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter