Лучан закликають підтримати проєкт «Благотворче суспільство»

09 Лютого 2021

Звичайні люди, волонтери МГР «АЛЛАТРА» ініціювали міжнародний проєкт «Благотворче суспільство», який реалізовують у всьому світі.

Суттю «Благотворчого суспільства» є 8 основ, які опублікували на офіційному сайті allatraunites.com. В основі їхнього бачення – цінність життя кожної людини, а також: свобода та безпека, прозорість і відкритість інформації для всіх, розвиток особистості, справедливість і рівність, самоврядування суспільства. Всі 8 основ жителі планети озвучили самі під час інтерв'ю і соцопитувань по всьому світу, яких провели волонтери Міжнародного громадського руху «АЛЛАТРА» впродовж 10 років.

Завдяки розвитку технологій і, головне, завдяки активним діям волонтерів, стає реальним те, що раніше здавалося неможливим. Уже сьогодні активно інформують і обговорюють те, як побудувати таке суспільство. Щодня проводять сотні онлайн-інтерв'ю з відомими людьми, круглі столи з фахівцями із різних сфер, а також глобальні міжнародні онлайн-конференції.

Перша міжнародна онлайн-конференція «Суспільство. Останній шанс» відбулася 11 травня 2019 року та була ініційована учасниками проєкту «Благотворче суспільство» з Атланти, США. У цьому заході взяли участь близько 140 країн світу, сотні тисяч онлайн-підключень, сотні стрімінгових платформ (синхронний переклад на 7 мов світу).

Згодом, 20 грудня 2020 року, відбулася друга міжнародна онлайн-конференція «Благотворче суспільство. Разом ми можемо»: 180 країн світу, мільйони онлайн-підключень, тисячі стрімінгових платформ і вже 35 мов синхронного перекладу, які здійснювали звичайні волонтери. Хочеться навести цитату з цієї конференції: «Ще одне запитання, яке нам часто ставлять: «Хто ваш лідер?» Наш лідер – наші діти, і наш спонсор – їхнє майбутнє. Це очі наших дітей, в які ми дивимося і розуміємо: те, що залишаємо для них – хіба це те майбутнє, яке ми дійсно хочемо залишити? І тому ми тут. Ось чому ми діємо сьогодні».

На цих конференціях люди чесно і відкрито озвучують правду, підіймають ті запитання, які давно назріли у суспільстві й вимагають вирішення, розглядаючи їх під різноманітними кутами, а також разом шукають шляхи позитивного вирішення для всієї цивілізації. 20 березня 2021 року (о 15:00 за Гринвічем) відбудеться третя онлайн-конференція під назвою «Благотворче суспільство. Про що мріяли пророки», де розглянуть культурологічний, духовний аспект. Адже у всіх культурах існує образ ідеального світу, в якому люди хочуть жити. Світу, про який говорили всі пророки. Суспільство творчості, миру і гармонії. Представники світових релігій, культурологи, соціологи, релігієзнавці, історики розглядатимуть, як зароджувались ці фундаментальні знання про благотворчий уклад життя, що заважало їх втіленню та, найважливіше – як нарешті втілити споконвічне прагнення людей жити у щасливому, мирному суспільстві.

Дізнатися більш детально про проєкт «Благотворче суспільство» і приєднатися до участі в унікальній волонтерській ініціативі можна на офіційному сайті. Питання, ідеї та пропозиції можна надсилати на пошту: [email protected].


60

Коментарі

Катерина

Цікава інформація для роздумів) Дякую.

Інна

Благотворче суспільство потрібне абсолютно усім людям, і тільки об'єднавшись ми зможемо його побудувати.

Світлана

Те, що зараз навколо, мене не влаштовує. Хочу залишити дітям і онукам чудовий і теплий світ. Приєдуюсь!!!

Світлана

Те, що зараз навколо, мене не влаштовує. Хочу дітям та онукам залишити чудовий та теплий світ! Приєднуюсь!!!

Любов

В мене й в оточенні люди при спілкуванні говорять, що зі світом щось не те і треба щось змінювати. Думаю, так мабуть в усіх. А такий шлях розвитку суспільства, описаного в статті, "благотворчий", мені подобається.

Юлія

Класнi новини! Я уже зареєструвалася на сайті Благотворчого суспільства!!

Ольга

Найголовніше - що ініціатива йде від простих людей, які розуміють, що необхідно брати відповідальність на себе і діяти. Такі конференції - доказ того, що ми всі єдині, між нами немає ніяких кордонів! Разом ми дійсно можемо змінити світ на краще. Підтримала проект на сайті

Олександр

Алатра виглядає як сєкта

Іванка

Секта і крапка.

Наталя

Принаймі треба краще в цьому розібратися. У світі дійсно щось не те робиця, і якщо дійсно тут усе правда, то варто приєднуватись.

Віталій

Людству потрібне Благотворче суспільство. І Я " За " двома руками. В об'єднанні наша сила. Краще об'єднатися всім разом з цілью подолання цього споживацького кризиса. І творити добро для наших нащадків. І дай Бог нам пожити в такому суспільстві

Віталій

Людству потрібне Благотворче суспільство. І Я" За " двома руками. Тільки об'єднавшись в побудові Б.С. ми зможемо захистити , та зробити щасливими наших нащадків

Наталія

Я вже приймаю активну участь в реалізації проекту "Благотворче суспільство". Колись це було просто мрією - жити в світі доброти, де людина людині друг. Для людини з добрым серцем саме важке - бачити зло і мовчки проходити повз, видавати, ніби нічого не помічаєш. Дивитися на людей похилого віку, яким не вистачає коштів навіть на харчування - для мене це біль, бачити підлітків, психіку яких руйнують інформаційно - це важко, коли вникаєш, для чого це робиться. Благотворче суспільство - це проект для тих, хто не байдужий. Хто може закатавши рукава підвестися, і зробити щось хороше для людей. Хтось дарує книжки в будинок літніх людей, знімаються позитивні ролики волонтерами, медики об'єднуються, щоб зробити медицину кращою і багато іншого. Це проект не чийсь, а твій. А вірніше, проект людської Совісті.

Олена

Цілком і повністю підтримую ідею Благотворчого суспільства, а також інформую людей про цю можливість. Адже людство зайшло у глухий кут у всіх сферах життя, а ця ідея - це справді мрія кожної людини на землі!

Секта

Секта, та ще й пропутінська. І вже нагнали сектантів в коменти

Олександр

Як на мене, чудова ідея. Залишити дітям безпечне та гарне майбутнє та благотворче суспільство.

Ксенія

Анекдот:
Горить дім..
Усе в полум'ї..
На верхньому поверсі жінка кричить рятуйте, з балкону..
І тут до неї підіймається пожежник на драбині і дає руку,щоб врятувати,а вона йому каже..
-Ой,ну я не знаю..а раптом ви сектант?))

Оксана

Так хочеться жити в доброму світі,і залишити онукам найкраще майбутнє.
А що нам заважає?
Чому одні вже намагаються щось зробити для цього, а інші лише займаються критикою?
Це чудовий проект,який об'єднав людей по всьому світі!!! Такого ще не було ніколи.І я горда,що теж приймаю участь, разом з такими ж небайдужими..Пропоную усім розібратись досконально в Проекті Благотворче суспільство і негайно приєднатись! Бо кожен важливий..Дякую

Костянтин

Сьогодні стільки неправдивої інформації, що людям вже важко розібратися, де правда. Я намагався сам розібратися що до чого, і бачу, що це все роблять прості люди, волонтери. І ще мені пояснили, що просто внутрішнє рішення вибирати добро, наслідувати цінності і по совісті чинити в сім'ї, на роботі - це вже підтримка проекту. А зрозуміі сам, по дружньому розкажи іншим. Це своєрідне відродження всього людства. Стати прикладом для інших та розуміти, що таких людей стає все більше - це дійсно прагнення багатьох.

Ольга

Підтримую на всі 1000%! нам самим простим людям потрібно творити своє життя, а не надіятись на владу чи на якогось супермена, як нас привчили з допомогою кінофільмів, бо якщо залишати як є до добра це точно не доведе. Одній людині змінити систему , яка існує сьогодні не можливо, а от всім разом зробити це буде дуже легко. Це дає нам шанс все змінити і нарешті почати жити як ЛЮДИ, без страху і з впевненістю не тільки у своєму майбутньому, але й майбутньому наших нащадків! А скептиків хочеться спитати: хіба бажання людей жити нормально, це що сектанство?краще розберітся у цьому питанні, бо слово "секта" ліплять зараз на все підряд, без розбору.

Інна

Це сама раціональна, виважена, детально обдумана, справедлива ідея, яку я колись зустрічала в суспільстві. Мені подобається, що є досить чіткі етапи побудови нового формату суспільства, без надриву, без стресу і кровопролиття. Просто мирне обєднання людей, які створюють цікаві ідеї, проекти, обмінюються досвідом на благо суспільства.
Підтримка проекту Благотворче суспільство - це дійсно найкращий вихід із ситуації, яка зараз вирує в світі.

Галина

Люди, почему, в нашем мире, хорошее, доброе, обзывается, раздражает отдельных лиц, плохое, войны, насилие, жестокость, это нормально, почему, и что заставляет таких вот людей идти против человечества, ради денег, которые вам заплатили, итди против своей совести. Мне 60 лет ия за Созидательное Общество, это ещё лучше, чем было у меня в детстве, и буду делать все возможное, я-то бы оно реализовал ось, не смотря на недовольных.

Ірина Чухліб

Повністю підтримую цю ініціативу. 99% населення Землі - це звичайні люди, які прагнуть жити в мирі та достатку. А чому ми так не живемо? Бо нам нав'язали те, що це неможливо, не вистачає ресурсів, війни і т.д. і т.п. Це все маячня. Маємо зрозуміти, що разом ми можемо змінити всю систему, якою керує менш ніж 1%.

Світлана

Секта - це релігійна громада, що відокремилася від панівної церкви. Аллатра ніколи не відносилася до панівної церкви і звідти не виходила, тому називати її сектою не коректно. Щоб зрозуміти хто вони на самому ділі - треба з ними ближче познайомитися. Я вважаю їх порядними людьми з гарною ініціативою. Ви ж бачите, що ніхто з нашого суспільства крім них, не проявив ніякої ініціативи як на краще можна змінити життя нашого суспільства. Тому вважаю їх молодцями і їх треба підтримати!

Марія

Дякую за статтю! Приємно вражена, що є такі прекрасні ініціативи. Не очікувала, що в нашому світі люди об'єднуються для безкористної допомоги іншим.

Кристина

Какая светлая и радостная информация! Спасибо

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter