Холдинг CID Media Group святкуватиме 25-річчя

26 Грудня 2021

Холдинг CID Media Group, до якого входить понад 30 сайтів та радіостанція, святкуватиме 25 річницю з дня заснування.

З цієї нагоди 27 грудня медійники збирають колег та партнерів у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків у Луцьку. Про це Район.in.ua повідомили організатори.

Святкування збере на урочистість кілька поколінь «сідівців» та багаторічних партнерів медіахолдингу. У рамках урочистої програми запланували нагородження найкращих працівників CID Media Group у стилі церемонії «Оскар» з особистими промовами та спогадами.

Також на учасників дійства чекає святковий концерт. Окрім того, для гостей готують особливий сюрприз – ексклюзивне, спеціальне видання тижневика «Сім'я і Дім» з лімітованим тиражем.

«Ми переконані, що то буде чудове свято для усіх, яке не зрівняється з жодним передноворічним корпоративом. Пригадаємо, як усе починалося, та поділимося нашими сучасними досягненнями й перемогами. Направду, ми маємо чим пишатися!» – зазначив директор холдингу Ігор Денисевич.

Довідково: холдинг CID Media Group – один з найбільших на теренах Західної України та найбільший на Волині. Заснований 27 грудня 1996 року. До складу групи входить мережа сайтів Район.in.ua, інформаційне агентство Район.in.ua, розважальний сайт Таблоїд Волині, онлайн-журнал Сім'я і дім, радіо СіД FM.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter