Вулична мода Луцька: яскраві кольори, інстаблоги та перші моделі

22 Вересня 2017
Фото: Роман Домбровський
Текст: Мазепа Наталка


Автор знаменитих парфумів та маленької чорної сукні Коко Шанель якось сказала, що всяка мода виходить із моди, стиль же — ніколи.

Який же стиль обирають луцькі модниці та модники? Що знають про моду? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості та просто дорогами міста? Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?

Про це «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися у пересічних лучан, які все ж виділяються із натовпу, поблизу одного із ТЦ міста «Порт Сіті».

До вашої уваги учасники рубрики «Вулична мода Луцька»:

Відома Галя



Якщо чесно, то не так, що аж дуже слідкую. Я насправді не такий вже серйозний шопоголік (сміється – авт.).
Деяких блогерів фоловлю у Інстаграмі. Дивлюся, як вони одягаються. Це якось природно – ти бачиш, що якась річ гарно дивиться на людині і думаєш, як класно, а чом би не поміряти щось подібне…

Зазвичай, я купую речі, коли подорожую чи відпочиваю закордоном – тоді маю вдосталь часу та знаю, що якість речей хороша. У Луцьку не так часто шоплюся. Якщо й купую щось, то на ефіри (працює телеведучою – авт.).

Здебільшого закордоном на знижках можу щось придбати. Останнім часом в інтернеті замовляю, бо це зручно та швидко. Однак, там теж своя специфіка.

Я люблю класичний, спортивний одяг. Не подобається мені занадто пістрявий. Люблю прості, об’ємні фактури. До вподоби мені носити плаття, а ще – пальта. Дуже важливо, щоб одяг був якісним. Часто шию речі.

Цей шарф я придбала у Римі. На ньому, до речі, зображені всі найвизначніші пам’ятки цього міста. І коштував він всього 2 євро (прибл. 60 гривень – авт.). Просто сувенір, який мені подобається. Це дизайнерське пальто купила у луцькому ТЦ. Сумка з Мілану – це подарунок. Взуття придбала вчора. Дуже спонтанно. Сорочка ще моєї мами. Я її випадково знайшла, коли прибирала. (усміхається – авт.). А штани я привезла з Відня. 30 доларів (прибл. 780 гривень – авт).






Бліц: На кому чи на чому дизайнери демонстрували речі ще до появи професії моделі?
Відповідь: Ніколи не задумувалася над цим питанням (усміхається – авт.), ймовірно теж на людях, яких просто називали по-іншому.


Сонячна Юлія



Авжеж, я стежу за модними тенденціями. Уся молодь зараз дивиться за цим в інтернеті. Я теж не відстаю. До вподоби Інстаграм.

Половина моїх речей придбана закордоном,а половина – через інтернет. Тут майже не скуповуюся, хіба взуття. Просто моя бабуся живе в Ізраїлі, а я туди їжджу відпочивати та можу щось купити.

Для мене головне у одязі – це комфорт. І щоб на роботі було зручно працювати, і щоб з друзями можна було кудись вийти.

Черевики купувала у київському інтернет-магазині. Ціна: 2500 гривень. Куртка – 1100 гривень. Інтернет. Харків. Шарф придбала у луцькому ТЦ. Сорочці вже багато років (сміється – авт.). Джинси – наш ТЦ – 1100 гривень. Рюкзак з Ізраїлю – приблизно 1000 гривень.




Бліц: На кому чи на чому дизайнери демонстрували речі до появи професії моделі?
Відповідь: На манекенах.


Кучерява Карина



Я одягаюся так, як мені подобається і так, аби мені було зручно. Інстаграм, Фейсбук дивлюся.

Аби я придбала річ, вона повинна бути зручною, у першу чергу, а також акуратною та простою.

Зазвичай, я купую одяг у луцьких ТЦ. З Англії та Польщі привозять певні речі мої хресні батьки, кі там живуть.

Взуття купила на ринку, бо дуже терміново були потрібні. Штани і рюкзак – подарунки з Польщі. Кофтину взяла у мами (сміється – авт.). Куртку купувала тут. Мені дуже подобається те, що її можна трансформувати й у жилет – достатньо відстібнути рукави.




Бліц: На кому чи на чому дизайнери демонстрували речі до появи професії моделі?
Відповідь: Не знаю. Можливо, на друзях.



Витончена Катя



Переглядаю актуальні модні новинки в інтернеті – пости Інстаграм, модні сторінки, або у журналах. Купую у торгових центрах Львова та Луцька, дуже рідко замовляю речі через інтернет. Більшість речей все-таки придбала у луцьких ТЦ.

Взуття та джинси купувала у нашому місті. Точно не пам’ятаю ціни, приблизно – 1000-1500 і 1900 гривень. Сорочку – у Львові за 700 гривень і цю куртку придбала там же за 2000-2500 гривень. Сумку мені подарували.

Головне, на що я звертаю увагу, коли купую одяг, щоб він був зручним і подобався мені.




Бліц: На кому чи на чому дизайнери демонстрували речі до появи професії моделі?
Відповідь: На манекенах

Ніжна Мирослава



Я дуже люблю різні пабліки в Інстаграмі, у Вконтакте. Люблю дивитися на різний стиль. До вподоби спостерігати саме за українськими блогерами, особливо за Леонідом Мартинчиком. До речі, не так давно він приїжджав у Луцьк. Чесно кажучи, я більше люблю спостерігати за чоловічою модою.
Інтернету не довіряю, тому купую речі у ТЦ. Маю речі з закордону, оскільки там проживає мій брат.

Кросівки купувала у Львівському ТЦ, я просто навчаюсь у цьому місті, на знижці за 1500 гривень, джинси – там же. Боді – вже дуже давно придбала. Курточку і рюкзак – подарував брат.

Щоб я купила певну річ, вона має відповідати таким характеристикам: мінімалізм, зручність та якість.




Бліц: На кому чи на чому дизайнери демонстрували речі до появи професії моделі?
Відповідь: Або на манекенах, або на собі. Скоріш за все – на манекенах.




Довідка: Поняття «манекенниця», «модель» з'явилися лише у 19 столітті. До того часу усі речі дизайнери демонстрували на ляльках. Хоча подібні покази не були видовищними, зате такі проекти вважалися дуже вигідними.
Джерело: cikavosti.com

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter