Вулична мода Луцька: взуття, секонд-хенд та Луї Віттон

08 вересня 2017

Текст: Наталка МАЗЕПА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

 
 
Крістіан Лубутен якось сказав, що взуття – мова тіла, а ще воно піднімає не лише фізично, а й емоційно. Якому ж взуттю надають перевагу луцькі модниці та модники? Як одягаються? У чому ходять на роботу, навчання, прогулянку, побачення, у гості та просто дорогами міста? Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?
 
Про це «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися, спостерігаючи за пересічними лучанами, які все ж виділяються із натовпу.
 
До вашої уваги учасники рубрики «Вулична мода Луцька»
 
 
Ранкова Лана

Так, я слідкую за модою. Дуже багато, напевне, зараз люблять говорити, що ні, не стежать, але я намагаюся дивитися що зараз у тренді. Через соцмережі роблю це. Найулюбленіша – Інстаграм. Дуже зручно. Наприклад, я хочу придбати взуття. Там одразу можу подивитись, як одягнена дівчина повністю з цим же взуттям. Також там є класні Інста-діви, за якими справді можна слідкувати.
 
У виборі одягу на щодень, я прислухаюся до себе. У мене немає такого, що я маю одягнути сьогодні на ділову зустріч одне, а на прогулянку інше. Я чомусь люблю прислухатися до себе. Зараз у мене організм такий дуже веселий і бадьорий. Я взуваю кросівки, бо багато ходитиму. У мене багато справ і маю бути така комфортна та тепла-тепла…
 
Більшу частину свого гардеробу придбала на базарах – «7-й кілометр», «Краківський», «Варшавський», також через інтернет замовляю і секонд-хенд.


 
 
Бліц: Хто з дизайнерів взяв участь у створенні одних із найдорожчих туфель у світі?
Відповідь: Луї Віттон. 

 
 
Спокуслива Діана
 

Соціальні мережі, зокрема Інстаграм, та вулиці нашого міста допомагають мені слідкувати за модними тенденціями.
 
Зазвичай, дивлюся і в інтернеті, що модно цього року, сезону та підбираю свій лук. На день можу переодягатися кілька разів. Все залежить від настрою, погоди, комфорту.
 
Свій одяг я купую у торгових центрах України та Польщі. Речі, щоб я їх придбала, повинні бути якісним та зручними, а також стильним.
 
Взуття коштує 1700 гривень, штани – 1000 гривень. Придбала у Рівному. Сорочка – Польща – 100 злотих. Куртка більше 5000 гривень. 
Бліц: Хто з дизайнерів взяв участь у створенні одних із найдорожчих туфель у світі?
Відповідь: Луї Віттон.

 
 
Розважлива Діана
 

Насправді за модою не слідкую зовсім. Одягаюся за власним баченням. Дивлюся, звісно, на перехожих, однак лише закордоном та у великих містах.

Більшу частину речей зі свого гардеробу я придбала на секонд-хенді. Я не бачу у цьому нічого постидного. Там дуже часто можна знайти щось цікаве і щось не таке, як у інших. Також можу придбати якісь дизайнерські речі, однак їх у мене не надто багато.

Простота і неяскравий колір – головне, на що я звертаю увагу, коли купую речі.

Взуття придбала у ТЦ. Коштує орієнтовно 500 гривень. Сумка з ринку – близько 200 гривень. Кофтина та джинси – секонд-хенд – не більше 20 гривень. На мені зараз пальто від Наталки Ісаєвої вартістю до 1000 гривень. 
Бліц: Хто з дизайнерів взяв участь у створенні одних із найдорожчих туфель у світі?
Відповідь: Марк Джейкобс, Стюарт Вайтцман

Осяйна Ірина

Звичайно, у соцмережах постійно бачиш якісь класні луки. Можеш для себе брати приклад, навіть у кольорах, як одягатися. Щодо мене, то за трендами я не ганяюся. Вважаю, що це трішки дурня, коли одна людина щось придумала, а усі все це носять. Одягайте те, що вам подобається і як ви це бачите. Щоб я придбала річ, потрібно, аби мені було зручно і це виглядало стильно.
 
Здебільшого, я купую речі на знижках або секонд-хендах.
 
Взуття купила на ринку за 300 гривень. Штани і пальто на секонд-хенді. Кофтинку взяла у сестри. Дуже класно, коли дві дівчини в сім'ї і можна мінятися речами. Сумку мені подарували батьки.
 
Я творча людина і стараюся створювати свої аксесуари сама, лише фурнітуру купую.  
Бліц: Хто з дизайнерів прийняв взяв у створенні одних із найдорожчих туфель у світі? 
Відповідь: Луї Вітон, Стюарт Вайтцман.

 
Динамічний Сергій

Слідкую,звісно, але не ганяюся за модою. В інтернеті різні сторінки відвідую, наприклад Інстаграм, Вконтакте. Дивлюсь, хто що носить.

Купую те, що подобається. Часто шоплюся в інтернеті або у торгових центрах.

Кросівки та плащ з ТЦ. Ціна: 1200 та 2000 гривень. Джинси – ринок «Варшавський» – 800 гривень.

Головне, щоб одяг підходив, добре «сидів» та личив тобі.

Бліц: Хто з дизайнерів взяв участь у створенні одних із найдорожчих туфель у світі?
Відповідь: Луї Віттон, Марк Джейкобс.

 


Довідка:

Найдорожчі туфлі у світі створені Гаррі Вінстоном (Уїнстоном) – відомим американським ювеліром. Це витончене взуття прикрашають 4600 рубінів, а також 50 карат діамантів. Ціна: 3 мільйони доларів. Також до створення кількох пар туфель, вартість яких більше мільйона доларів, приклав руку популярний дизайнер Стюарт Вайтцман.

Детальніше у джерелі –  modney.pp.ua

 
 
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+4
-1

Коментарі

Діана- красуня! стримано, витончено і стильно)

Додати новий коментар