Вулична мода Луцька. ТОП-5 найяскравіших випусків

29 грудня 2017

Текст: Наталка МАЗЕПА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ та Юлія ФІЛІРОВСЬКА

 

Рубрика «Вулична мода Луцька» з’явилася на сторінках видання «Таблоїд Волині» півроку тому. Нам вдалося протягом 21-го тижня поговорити самим та познайомити вас  з 105-а комунікабельними та відкритими людьми, які гуляли вулицями, а інколи торговими центрами, Луцька.

З самого початку «ВЛМ» не претендувала на професійне висвітлення модної тематики, а мала показувати лише тенденції вуличної моди. Ми не демонстрували ні от-кутюр, ні останніх колекцій прет-а-порте, однак частково показували модні віяння нашого міста.

Завдяки вашій зацікавленості, любі читачі, нам вдалося стати першими у тематичному пошуку Google, випередивши багато російських сайтів і, нехай пробачать нас усі модники, навіть Vogue.ua.

Напередодні Нового року, ми підготували ТОП-5 найрейтинговіших випусків, аби згадати, як це було та ще раз подякувати усім учасникам і тим, хто, як і ми, любить  дивитися на цікавих перехожих поближче.

Ральф Лорен казав, що мода – це не лейбли і не марки, мода – це те, що заховане глибоко у вашій душі. Ми переконані у цьому також, а ви? Побачимося вкінці січня! Веселих свят, наші модники! 

Карл Лагерфельд якось сказав, що не можна підробити шик, але можна бути шикарною й у фальшивому хутрі.

Що ж обирають луцькі модниці та модники? Чи розуміють суть поняття «от кутюр»?  У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості та просто дорогами міста? Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує? 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВУЛИЧНА МОДА ЛУЦЬКА: БОМБЕР, ХУДІ ТА «ОТ КУТЮР»

Французький письменник Жан де Лабрюйєр якось сказав, що зневажати моду так само нерозумно, як і занадто завзято її дотримуватися.

Чи слідкують за актуальними тенденціями луцькі модниці та модники? Що знають про місцевих дизайнерів? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості?.. Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВУЛИЧНА МОДА ЛУЦЬКА: РАЛЬФ ЛОРЕН, МІЖНАРОДНИЙ ШОПІНГ ТА СЕКОНД-ХЕНДИ

Знаменитий модельєр Крістіан Діор якось сказав, що вміння одягатися тримається на трьох китах – простоті, хорошому смаку та звичці стежити за собою.

Що ж обирають луцькі модниці та модники? Що знають про світових дизайнерів?  У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості та просто дорогами міста? Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує? 

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВУЛИЧНА МОДА ЛУЦЬКА: АУТЛЕТ, СОЦМЕРЕЖІ ТА ДІОР

Крістіан Лубутен якось сказав, що взуття – мова тіла, а ще воно піднімає не лише фізично, а й емоційно.

Якому ж взуттю надають перевагу луцькі модниці та модники? Як одягаються? У чому ходять на роботу, навчання, прогулянку, побачення, у гості та просто дорогами міста? Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВУЛИЧНА МОДА ЛУЦЬКА: ВЗУТТЯ, СЕКОНД-ХЕНД ТА ЛУЇ ВІТТОН

Британська модельєрка Вів’єн Вествуд якось сказала, можна носити що завгодно і як завгодно, головне, аби це виглядало жіночно і сексуально.
 
Що ж одягають луцькі модники та модниці? Чи слідкують за актуальними тенденціями? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості? Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВУЛИЧНА МОДА ЛУЦЬКА: РЕТРО, ЗМІСТ, ФОРМА ТА ЛЕГКИЙ СТИЛЬ

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+7
-1

Коментарі

Ви не перші по запиту "Вулична мода", почистіть кеш або зайдіть з анонімного вікна))
Хай щастить!)

Ви праві частково. По пошуку "Вулична мода" видає російські сайти. Але якщо обрати мову "українська", то "Таблоїд" перший.

Додати новий коментар