Вулична мода Луцька: Nike Huarache, андеґраунд та місцеві дизайнери

06 Жовтня 2017
Фото: Роман Домбровський
Текст: Наталка Мазепа



Головний редактор «Vogue» Една Вулмен Чейз якось сказала, що моду можна купити, а стиль – необхідно мати.

Який же стиль обирають луцькі модниці та модники? Що знають про місцевих дизайнерів? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості?.. Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?

Про це «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися у пересічних лучан, які все ж виділяються із натовпу, у одному із ТЦ міста «Порт Сіті».

До вашої уваги учасники рубрики «Вулична мода Луцька»:

Мила Майя



Не можу сказати, що дуже слідкую за модою, просто цікавлюся інколи. Натхнення черпаю з Інстаграму, тому що там можна бачити найбільш популярних зірок. Не потрібно багато часу проводити за дослідженням різних журналів і всього іншого.

Якщо говорити чесно, то найчастіше замовляю одяг у Польщі. Використовую якийсь баєр, помічників, які можуть замовити з Польщі, Америки. Там можна придбати бренди, яких у Луцьку немає, а я не часто кудись подорожую. Крім інтернет-магазинів, купую у торгових центрах, зокрема Луцька, а також у магазинах.

Якщо одяг мені подобається, тоді я його купую.

Кросівки Nike Huarache придбала у Польщі. У фірмовому магазині коштували 100 доларів (прибл. 2 720 гривень). Штани – 350 гривень з луцького магазину, куртка від ZARA – до 100 доларів (прибл. 2 720 гривень). Кофтинку навіть не пам’ятаю де купувала. Сумочку купувала минулого року теж у луцькому магазині, не згадаю вже ціну.




Бліц: Яких луцьких дизайнерів одягу ви знаєте?
Відповідь: Мабуть, не знаю з Луцька жодного дизайнера. Шкода, звичайно, можливо не настільки популярні. Не знаю навіть, де у нас якісь магазини дизайнерського одягу чи шоу-руми.


Концептуальна Ярослава



Я іноді читаю якісь журнали, але це так нерегулярно. І я не знаю чому, але мені більше імпонує таке слово як «стиль». Мені подобається вибирати з моди щось, що пасує мені, що відповідає якимось моїм відчуттям і моєму світу.

Відкрила для себе одне інтернет-видання – «Racked», а ще колись був цікавий блог Наталі Валевської на українському «BBC».
Зазвичай, купую речі у торгових центрах та бутиках Луцька. Я стала більше звертати уваги на тканини. Мені подобається, коли вони натуральні. Вранці ти йдеш на роботу, а ввечері, наприклад, йдеш кудись гуляти, тому одяг ще має бути універсальним.

Взуття шкіряне. Купувала у луцькому ТЦ минулої осені. Ціна: до 2000 гривень. Штани коштують гривень 600. Куртка з нашого магазинчику шкіри – приблизно 4000 гривень. Шарф – подарунок. Сумочку купувала теж у Луцьку. Шкіра. Орієнтовно до 1500 гривень.




Бліц: Яких луцьких дизайнерів одягу ви знаєте?
Відповідь: Анна Дідух, Оля Шипелик, Тетяна Стефанович.


Дарія Лем



За модою слідкую, адже цього потребує моя професія. Працюю моделлю. Черпаю натхнення з різних дуже крутих Інстаграмів. Я люблю слідкувати за креативними та яскравими людьми. Надихаюся їхнім стилем, їхніми луками, їхніми фото. Намагаюся також придумати щось своє. Люблю виділятися з-поміж інших людей, щоб мене проводжали поглядом. Одягаю яскраві, креативні та незвичайні речі.

Для мене немає ніякої різниці дорога річ чи ні. Я можу купляти як у секонд-хенді, так і у дорогому магазині. Головне, аби це мені подобалося.

Взуття, як і мою шкірянку, я купила у Токіо. До слова, японська мода мене дуже надихає. Штани з Кореї, кофта і рюкзак також з Японії. Цін уже не пам’ятаю.




Бліц: Яких луцьких дизайнерів одягу ви знаєте?
Відповідь: Edelvika


Мандрівник Єгор



Мені взагалі дуже подобається такий андеґраундний стиль, щось таке неординарне. Коли йдеш і на тебе всі дивляться – таке дивне відчуття (сміється – авт.). А загалом купую те, що подобається. Слідкую за модними тенденціями на TouTube. Якось дивишся і на стиль, і на одяг, і на популярні тенденції – і воно само приходить. Якщо взяти ту ж Америку, то все приходить й до нас, так через місяців 3-4.

Я подорожую, тому в Україні не часто буваю. Купую все закордоном, тому що у нас і дорожче виходить, і колекцій таких немає.
Часто купую у Польщі – там дуже класно зі знижками. Багато чого є цікавого і недорогого.

Кросівки Nike купував у Словаччині за 50 євро (прибл.1590 гривень). Штани з Польщі. Верхній одяг купував за 200 злотих (прибл.1460 гривень) у польському «H&M». Кепчик з Греції за 20 євро (прибл.630 гривень). Рюкзак теж там, але не пам’ятаю вартості.




Бліц: Яких луцьких дизайнерів одягу ви знаєте?
Відповідь: Олег Тарнавський




Натхненний Павло



Мені брат допомагає стежити за модою. Він – дизайнер одягу Олег Тарнавський. Не зважаючи на те, що брат глухонімий, він продовжує не просто жити,а й творити. Слідкує за життям інших... Живе на повну. Це мені й подобається у ньому. Він мене сильно надихає. Не потрібно зупинятися на чомусь одному, потрібно продовжувати жити і пробувати щось нове.

Також в інтернеті дивлюся, як одягаються інші. Купую одяг в Україні. Одяг обираю відповідно до обставин.

Взуття у мене дуже зручне і якісне. Придбав у Польщі, просто у нас немає такого, за 250 злотих. Штани та куртка у мене з Одеси від «House» за 600 і 1500 гривень. Футболка на мені, яку подарував брат.Бліц: Яких луцьких дизайнерів одягу ви знаєте?




Бліц: Яких луцьких дизайнерів одягу ви знаєте?
Відповідь: Олег Тарнавський



***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter