Вулична мода Луцька: кольори, акценти та новорічне вбрання

22 грудня 2017

Текст: Наталка МАЗЕПА
Фото: Юлія ФІНКОВСЬКА

 

Французький письменник Жан Кокто якось сказав, що стиль – це простий спосіб говорити про складні речі.

Що ж обирають луцькі модники та модниці? Чи слідкують за актуальними тенденціями? У чому ходять на роботу, прогулянку, побачення, у гості?.. Яка у Луцьку вулична мода і хто її диктує?
 
 
Про це «Таблоїд Волині» вирішив дізнатися у пересічних лучан, які все ж виділяються із натовпу, у РЦ «Промінь».
 
До вашої уваги «Вулична мода Луцька»:
 

Яскрава Євгенія
 

За модою слідкую в Інстаграм. Одяг купую через інтернет або у стоках. Для мене дужа важлива якість речей. На бренди не надто звертаю увагу.
 
Уги замовляла в інтернеті. Вже не пам’ятаю скільки коштують. Джинси привезла з Америки. Купувала за 55 доларів (прибл. 1540 гривень). Верхній одяг з магазину «Спортмастер». Купувала за 5000 гривень. Рюкзак замовляла теж через інтернет – 600 гривень. Кофту брала в «Єврошопі» – 200 чи 300 гривень.


 
Бліц: У яких кольорах плануєте зустрічати новий рік? Чи знаєте, яка тварина буде символом 2018 року?
Відповідь: У сріблястих. Я вже маю костюм – кофтину і спідничку в такому кольорі. Правду кажучи, не знаю, кого цей рік буде.
 

Поціновувач акцентів Олексій
 

Не слідкую за модними тенденціями. Сам знаю, що одягати. Речі купую завжди у торгових центрах. Мені має підходити якість і колір.
 
Взуття – 1500 гривень. Джинси – 900 гривень. Куртка – 2400 гривен. Рюкзак – 700 гривень. Все з магазину Cropp. Кофтина з Oodji – 500 гривень.


Бліц: У яких кольорах плануєте зустрічати новий рік? Чи знаєте, яка тварина буде символом 2018 року?
Відповідь: Не думав над цим. В останній момент вирішу (усміхається – авт.). Не знаю.

 
 
Позитивний Дмитро

Стараюся одягатися більш-менш стильно. Однак, зараз я одягнутий просто за сезоном, бо ж сніг і холодно. Я з Білорусі. Подорожуємо з друзями Україною.
 
Зазвичай купую речі у торгових центрах. Мені подобається streetwear. Одяг має бути зручним, доволі яскравим, не монотонним, не сірим, не чорним.
 
Черевики з «Спортмастера» за 80 доларів (прибл. 2240 гривень). Пуховик – там же – 140 доларів (прибл. 3920 гривень). Кофтина з білоруського магазинчику, одного із брендів вуличного одягу. Не пам’ятаю ціну. Штани зі стокового київського магазину, шведського дизайнера. Роки три тому купував. Прикольні такі. З пташками (усміхається – авт.). 
Бліц: У яких кольорах плануєте зустрічати новий рік? Чи знаєте, яка тварина буде символом 2018 року?
Відповідь: Не думав над цим взагалі, навіть не знаю де, бо зараз в дорозі.

 
Усміхнена Марина
 

Люблю дивитися телевізор. Однак, одягаю те, що подобається мені. За новинками не «біжу». Головне, аби було зручно, комфортно і личило.
Берці мені подарував чоловік , аби я не впала (сміється – авт.). Зараз на вулиці просто дуже слизько. Знаю, що їх спеціально для мене шили. Сумочка з ринку – 500 гривень. Шубка – теж подарунок чоловіка. Туніці років п’ять. Вже не пам’ятаю. 
Бліц: У яких кольорах плануєте зустрічати новий рік? Чи знаєте, яка тварина буде символом 2018 року?
Відповідь: Буду зустрічати у чорній сукні. Здається, наближається рік Собаки.
 

Приємна Лєна
 

Мода – дуже широке поняття. Кожен вкладає свій зміст. За новинками я слідкую, але з розумом. Якщо всі чітко будуть дотримуватися конкретних трендів, то це буде просто і банально, адже всі однаково виглядатимуть.
 
Інтернетом не користуюся, аби замовляти речі. Купую одяг лише в магазинах.
 
Мінімалізм – основне. Мене з дитинства мама навчила поєднувати не більше трьох кольорів.
 
Моїм угам вже три роки. На той момент купувала за 500 гривень. Джинси з магазину за 380 гривень. Курточку придбала за 1200 гривень. Сумка – подарунок. Шарф мені зв’язала мама.
 

Бліц: У яких кольорах плануєте зустрічати новий рік? Чи знаєте, яка тварина буде символом 2018 року?
Відповідь: Вирішила, що святкуватиму у чорно-білій сорочці і чорних штанах. Зустрічатимемо рік Собаки.

 
Довідка:  За китайським гороскопом 2018 – рік Жовтого Земляного Собаки. Пес не така екстравагантна тварина як Півень, тому і одяг для новорічної ночі 2018 повинен бути досить стриманим. Радять вибирати моделі ближчі до класичних, витримані у кольорах – символах року: жовтому, коричневому та їх відтінках. Сюди, без сумніву, можна віднести й гірчичний. Собака – досить практична тварина, тому не варто переборщувати з прикрасами. Підійдуть невеликі золоті сережки чи прикраси з бурштину, коричневого авантюрину, дерева.
 
Джерело: 2018.pp.ua
 
 
 
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+2
-1

Коментарі

А чому нема коментаря СашО про шубу? Цій жінці шубу подарував чоловік, СашО, беріть приклад, якщо нема чоловіка, заводьте)))

Додати новий коментар