Волинські красуні «засвітилися» у модних світових глянцях

13 Вересня 2017
Цьогоріч волинянки взяли активну участь у світових фешн-подіях. Наші землячки «засвітилися» у глянцях з cвітовим ім'ям, таких як «Vogue» та «Harper's Bazaar».

«Ukrainian Fashion Week» (UFW ) і «Mercedes-Benz Kiev Fashion Days» (MBKFD ) — два українські тижні моди, які проводяться у столиці. UFW тішить глядачів своїми показами понад 20 років, правда спочатку він називався «Сезони Моди». MBKFD молодший у плані віку, але прогресивний тим, що туди приїжджають баєри, блогери та ЗМІ міжнародного масштабу. На обох тижнях моди працюють дизайнери, які представляють свої колекції на світових подіумах.

Очільниця модельного агентства «MZM Models» Марина Занюк поділилася з «Таблоїдом Волині» успіхами волинянок.

«У показах UFW, представляючи «OSTEL» та «Jean Gritsfeldt», брала участь Таня Войчун. Тепер її фото розміщене у світовому «Vogue».

Два роки тому наші моделі Вікторія Вікторенкова, Саша Літвін і Діана Касянчук завдяки MBKFD потрапили на сайт цього глянцю (до речі, фото і досі розміщені там). Цьогоріч з показу Антона Белінського фото нашої моделі з Нововолинська Нелі Гловацької теж з'явилося на «Vogue Ukraine», «Vogue.com», «Harper's Bazaar Ukraine».

Італійський «Vogue» оприлюднив підбірку після MBKFD. З величезної кількості дівчат, які брали участь в показах, «засвітилися» й четверо наших моделей. До прикладу, молодий чеський бренд «CHATTY» та український бренд «Monstra» представляли по чотири моделі «MZM» . Мілена Рожко, Саша Літвін (до речі, обидві з Ковеля) і Таня Войчун, а також Катя Федорчук, яка презентувала дизайнера Popelyushko for Yourtrend потрапили в італійський «Vogue.

Крім того, у нас було чотири ексклюзиви, тобто дизайнери обрали лише наших моделей для свого показу. Це рівнянка Madgie, Ludmila Corlateanu (RO) з Руминії, Elen Godis з Одеси, та AL.META (ES) з Естонії», — прокоментувала Марина.«Найбільші європейські тижні моди пройдуть: 15-19 вересня London Fashion Week Spring 2018 (Women’s), 20-26 вересня Milan Fashion Week Spring 2018 (Women’s), 26-30 вересня Paris Fashion Week Spring 2018 (Women’s).

Наші моделі Віка Вікторенкова (агентство «Hive», в якому також працює всесвітньо відома топ-модель Алла Костромічова) та Наті Бондзюк зараз знаходяться в Лондоні. Вони активно відвідують кастинги та працюватимуть на «London Fashion Week». Після цього на обох дівчат чекає переліт у Мілан, а потім — на паризькі тижні моди. Також у Мілані вже працює наша Саша Літвін, участі якої ми чекаємо в «Milan Fashion Week». Фото і розповідями про європейські покази MZM обов'язково поділимось», — розповіла про найближчі плани директорка «MZM Models».


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]
0

Читати ще

Додати новий коментар