Шопінг: де і за скільки у Луцьку купити джинсові шорти

20 травня 2017

Хоч на календарі вже 20 травня, лише зараз по-справжньому припікає сонечко, тому всім любителям шопінгу можна сміливо вирушати на покупки. Окрім погоди сприяє й день, а саме –  День народження джинсів: 1873 року Лівай Строс і Джекоб Девіс отримали патент, що надавав їхній компанії ексклюзивне право на виробництво виробу, який сьогодні відомий як джинси.

«Таблоїд Волині» не залишився осторонь цієї дати і вирушив на пошуки джинсових шортів.

Спершу промоніторити прайс та асортимент в Інтернеті, аби розуміти наскільки відповідатимуть дійсності ціни аналогічних речей у магазинах.

Почали свій пошук із популярного українського сайту онлайн-шопінгу «LaModa». Там знайшли шорти від молодого бренду «Modis» за привабливими цінами –  280 грн і 360 грн відповідно. Також можна отримати безкоштовну доставку, однак така відправка здійснюється за передплатою на банківську карту або ж для замовлень вартістю вище 750 грн.


На одному із, напевне, найвідоміших в українському інфопросторі китайських сайтів www.aliexpress.com бюджетні джинсові шорти можна придбати за 270 і 320 грн відповідно. Хоч продавці пропонують безкоштовну доставку, однак покупцям варто пам’ятати, що у такому випадку чекати своїх речей доведеться немало часу. Як показує власна практика, – тиждень-другий, щонайшвидше, а то й більше місяця. Тому, аби по погоді одягнути бажані шорти, потрібно замовляти завчасно.
 
Шопінг-тур у Луцьку розпочали із магазинчика неподалік «Варшавського ринку», назва котрого натякала на привабливі ціни. Зайшовши туди, змогли приміряти шорти від китайського виробника середньою вартістю 290 грн.
 
Продовжили шопінг у торговогому центрі «ПортCity», а саме – у бутику «OLKO».  Там приміряли шорти з модними акцентами також від китайського виробника. Вартували вони 349 грн.

 
Далі за покупками вирушили у магазині з великим асортиментом джинсових речей – «LTB». Нам запропонували приміряти турецькі вироби вартістю 999 грн і 1299 грн відповідно.

У бутику «Medicine» ми придивились джинсові шорти ціною 429 грн. Країна-виробник  – Туреччина.
Магазин одягу «House» додав до нашого огляду пакистанського виробника шортів, вартість яких – 599 грн.

На закінчення нашого шопінг-туру ми зайшли у бутик «Reserved», де приміряли джинсові шорти відповідної ціни і виробника: 599 грн – Пакистан, 649 грн – Китай.

Сподіваємось, що наш шопінг-досвід стане вам у пригоді, – як мінімум, – зекономить час та допоможе підготувати ваш гардероб до літа!

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу tabloyid@gmail.com.

+1
+4
-1

Коментарі

Дайте мені джинси ножиці - будуть вам шорти ще й рукава для жилєтки.

Додати новий коментар