ШО-У-ШАФІ речниці губернатора Волині Світлани Головачук

12 березня 2016

«Я така сорока-ворона, люблю різні цяцьки і щоб було, то вже було», - жартує про себе Світлана Головачук, начальник відділу інформаційної політики Волинської обласної адміністрації.

Вона розповідає, що дуже пишається своїми жінками-колегами: «Вони усі професіонали своєї справи, але при цьому завжди виглядають ефектно і вміють себе подати. Це дуже потрібна риса для успішної жінки».

 Ділова і «консервативна» Світлана Ділова і «консервативна» Світлана

Світлану Головачук знають усі. Вона успішна і гарна жінка, турботлива мати і справжня майстриня. Саме до неї «Таблоїд Волині» завітав, аби поритися у «ШАФІ»

Жінка притримується офіційного стилю, що пов’язано з роботою, і називає себе «консервативною» . Розповідає, що полюбляє короткі речі, але відчуває себе у них некомфортно. Особливістю гардеробу Світлани Головачук є наявність багатьох власноруч сшитих речей. «У мене шафа тріщить, бо я дуже люблю шити. Одні, щоб розслабитись, п’ють, інші курять, а я обрала такий спосіб», - зізналась жінка.

 Світлана не боїться бути яскравою Світлана не боїться бути яскравою

Шити навчилася від мами. З народженням дочки з’явився і час. «Перебувати в декреті мені некомфортно, я активна людина і витерпіла лише 11 місяців. Адаптувавшись до роботи мами,  виокремивши час для себе, почала вивчати  основи техніки сутаж», - розповіла Світлана. З цією технікою познайомилась, коли вирішила зшити собі пальтечко. Але у період вагітності трохи не розрахувала з розміром, і виникли проблеми із застібкою. Тоді ж і натрапила на цю техніку. В Луцьку неможна купити сам сутаж (це спеціальна лента з рубцем посередині), а от всі необхідні оздоблення можна дістати і у нас. «Вже готові речі, виготовлені за цією технікою, коштують дорого, а мені подобається робити самостійно», - щиро тішиться Світлана.

 Прикраса зроблена за технікою сутаж Прикраса зроблена за технікою сутаж

Улюблених речей жінка так і не змогла назвати. Розповіла про свою нещодавно втілену мрію - велику шафу-купе,  де кожна річ висітиме на окремому вішачку. Однак з останнім так і не вийшло. Жартує, що «хтось заїдає, хтось запиває, а хтось закупляє».

 Чарівна і стильна Чарівна і стильна

Шопінг – окрема тема для розмови. Світлана «страшенно» любить ходити по магазинах, але не тих, де продають вже готові речі,  а тих, де можна знайти тканину чи  фурнітуру. Жінка розповіла, що часто приходить за якоюсь конкретною тканиною, а іноді просто бачить певну тканину, а в голові малюється образ.


 Власноруч сшита сукня Власноруч сшита сукня

«Як і кожна жінка, люблю бовтатися по магазинах, але, на жаль, бракує на це часу. Дитина, хатні клопоти, обід. Довго ходити по магазинах дозволяю собі під час відрядження. У мене є хороша подруга в Києві і, коли є можливість лишитися, то знаходжу час погуляти магазинами», - ділиться «робочими» секретами Світлана.

 Костюм на «виїзд» Костюм на «виїзд»

Раніше дуже багато шила, а зараз не має на це часу. Прокидається жінка о 6, бо робочий день триває  з 8:00 до 20:00. Свої моделі шукає у журналах, оскільки, зізнається, що спеціальної освіти чи «інженерного бачення» не має. «Я люблю із нічого робити щось. Перешивати (так було з батьковою сорочкою) також полюбляю», - розповіла вона.

Світлана Голованчук не стежить за модою чи марками: «Наявність лейблу для мене не головне. Головне, щоб річ була моя. Я ходжу, щось шукаю , побачу – і розумію «моє». Якщо не моє – не відчую».

 Під кожен образ - новий аксесуар Під кожен образ - новий аксесуар
 
Аксесуари – це «все» для Світлани. Їх є багато, різних і спеціально підібраних до кожного образу. Особливість – принципово не носить золото. У дитинстві стався неприємний випадок. Хлопчик смикнув за шапку і зачепив золоту сережку. Вона вирвалась і вилетіла. Відтоді панічно боїться золотих прикрас. «Хоч, за словами лікарів, цей страх – дурниця,  а у мене враження, що палець став тоншим через  золоту обручку. Ношу лише срібло. Подобаються аксесуари бісерні, натуральне каміння», - з посмішкою перераховує жінка.

Світлани часто дарують прикраси, одні з них – улюблені – представила «Таблоїду Волині». Сміється, що він коштує «як збитий самольот», але дуже любить цей набір.

 Улюблені прикраси Улюблені прикраси

Окуляри у Світлани не лише гарна деталь, але  й необхідність. Часто запитують, чи це лише «для солідності». Це не так. Час від часу жінці потрібні все сильніші і сильніші, тому періодично потрібно купувтаи нові окуляри. Ті, що носитьзараз, дорогі, однак купила завдяки «стимулятору-мамі», бо для дочки і мами не шкода грошей, а собі інколи «зажимає».

 Це пальтечко також пошила сама Це пальтечко також пошила сама

«Мені пощастило з надійним тилом. Всі дивуються, але з моєю Христинкою (дворічна донька) до обіду сидить дідусь, а після – бабуся. Та й мама дуже допомагає по господарству. Приходиш втомлена з роботи,  їсти вже готово. Є трохи часу побавитися з дитиною», - з вдячністю говорить про сім’ю Світлана Головачук.

+1
+8
-1

Коментарі

тож то Свєта Гунчикаова!!!! Файна жіночка,але з колєгами троха не друже,зіроньку вхопила невеличку....але то такеееее- то життєє!!!

І брови - ацка краса!! Одяг так собі, аксесуари гарні, взуття жесть

А брови, то жесть, з Вами згідна

Хто сказав що вона красуня???)))вибачте,смаку нуль !!!

Боже,не дай Бог таких більше краль )

Коментатори викликають жаль. в вас на стільки убоге життя, що ви проводите його в сітці, критикуючи і пишучи безкоштовні пакості людям. Якшо щось мені не подобається - я це ігнорую і йду далі. Чесно, шкода таких людей.

Волиняки - діб...і!!! Тут додати немає чого чітаючи коменти, де дозволено, на волинських сайтах! Користуючись анонімністю, більшість просто доказує хворобу суспільства і свою нікчемність!!!

Нарешті нормальна жінка, є стиль і смак, і не виглядає, як лядь, на відміну від майже всіх тут рекламованих раніше, які соски-сосками((( Не звертайте уваги на дурні коменти "знавців -критиків", те що поліШуки і поліШучки не зрозуміють не викликає сумнівів, у їх спийнятті красІво - це зовсім не так))))

...написала Світлана Василівна сама про себе)))) Хоча погоджуюсь єдина тут жінка, яка пристойно виглядає. А то дійсно ці губи, татуажні брови і циці напоказ уже хадрали, а ще штампи і сіра маса, яка аж пнеться щоб виглядати як модниці-блогерки з інстаграма. які своєю чергою як клони схожі дна на одну, без будь якого відчуття індивідуальності. Фото з ліфта, фото з букетом, фото салатику, фото з губками качечкою, фото з салону, магазину одягу і пофіг шо нічо там в житті не купила))) фото а-ля я Джолі і даже кручє. джолі тим і особлива, що одна така, а всі інші невдахи які намагаються хоч якось наблизитися до її образу.

Я не Світлана Василівна, але мені імпонує, як виглядає ця жінка,бо щоб так виглядати, треба мати розум, що в теперішні часи рідкість, якщо робити висновки, по фото інших "персон" що тут виставлялись - здебільшого виглядають, як ляді, ще й дурепи, бо треба хоч мінімальне поняття мати, куди і як одягатись. А взагалі поліШуцький стиль, коли одяг і макіяж однаковий і на вечірки, і на роботу, і на базар вже замахав.

Додати новий коментар