Розробили новий логотип Луцька

14 Грудня 2016
Луцький маркетолог Микола ​Жичук пропонує запровадити новий логотип міста, розроблений ним же.

Відповідну пропозицію з демонстраційними картинками чоловік зареєстрував на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

«Сьогодні я хочу презентувати нове бачення бренду нашого міста та закликати оновити бренд Луцька, – пише Микола. –

У сучасному інфопросторі конкурують не тільки компанії і продукти, але між собою борються міста та території. Населені пункти стають брендами. А будь-який успішний бренд має свій впізнаваний образ, відмінності від конкурентів, свою філософію, упаковку, стиль, позиціонування, унікальну торгову пропозицію... Це усе елементи брендингу. Сьогодні це все відноситься і до бренду міста.

Сьогодні ми маємо час глобальної конкуренції міст і територій:

• за туристів
• за увагу влади
• за притік інвестицій
• за кваліфікований персонал
• за студентів
• за творчу інтелігенцію

Бренд території – це образ, який забезпечує відміну її від інших, з одного боку, і дає загальне уявлення для всіх цільових аудиторій. Бренд міста повинен позиціонувати його, тобто візуальною мовою показувати цінність і унікальність для цільової аудиторії.

У Луцька уже існує бренд у вигляді ключа з позиціонуванням «Приємне відкриття». Після аналізу брендів інших міст України стало зрозуміло, що даний бренд Луцька є розпливчастим, не несе чітких меседжів та фактично може бути використаний в брендінгу будь-якої іншої території.

Після аналізу з’явилася ідея репозиціонування бренду міста Луцька.

Ідея бренда полягає в тому, що Луцьк – це політичний, економічний, культурний та туристичний центр Волині. Місто з’їзду Європейських монархів. Слова з нашого неофіційного гімну від гурту «Чорні Черешні». Волинь – СТО лісів, СТО доріг, СТО озер, КОРОНОВАНА щедра земля, від Данила Короля, Галицько-Волинське князівство.

Шрифтова композиція напису зберігаючи традиції повторює написання шрифту, що використовується у написах «Луцьк» при в’їзді в місто. Таким чином створюється не просто бренд на «пустому місці», а використовуються існуючі асоціації та контексти.

Кольорове рішення з одного боку відносить нас до традиції іконного розпису, а з іншої відсилає до специфічного кольору автомобільних вказівників пам’яток та визначних місць.

В перекладі при використанні латиницею бренд Луцька не втрачає основного значення та ефективно працюватиме з такою цільовою аудиторією як іноземці, особливо інвестори. LUTSK – CAPITAL OF VOLYN! Луцьк – столиця Волині, Луцьк – її капітал!





Крім того в бренд-бук Луцька увійшли карта історичної Волині, логістичне розташування, що показує відстані до найбільших транспортних хабів. Сама топографія підказує, що Волинь починається перед Новоградом Волинським та закінчується за Володимиром Волинським, охоплює Волинську, Рівненську, частину Тернопільської, Хмельницької, Житомирської областей. А Луцьк є справжньою столицею цього регіону!

В брендбуці показано основні елементи, які увійшли у концепцію бренду Луцька – корона, замок та мальтійський хрест. Було підготовано інфографіку, яка може використовуватися в інформаційно-маркетингових матеріалах про наше місто, розроблені елементи айдентики, сувенірної продукції, використання рапорту з елементами фірмового стилю в внутрішній та зовнішній рекламі.

Також в бренд-бук увійшли Цитати про Луцьк як від лучан так і від гостей міста, від студентів та пенсіонерів, від бізнесменів та чиновників, художників та музикантів, мешканців ДПЗ та сорокового…

Зразком для бренду Луцька виступили Європейські столиці, а нове позиціонування бренду уже отримало схвальні оцінки експертів».

Петиція зареєстрована сьогодні, 14 грудня, тож для збору підписів є ще 14 днів. Підтримати ідею можна за посиланням.




0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter