Гід по стилю від «ПортCity»: romantic autumn

15 Вересня 2017
Вже традиційно у п’ятницю торгово-розважальний центр «ПортCity» пропонує знайти час для нового модного образу. Осінь невпинно наближається, проте це не дає нам бажання експериментувати й почуватися яскраво навіть у сірі будні.

Багато хто вважає, що восени настає депресія, адже невпинно змінюються барви за вікном, йдуть дощі, а дерева оголюються. Проте, навіть психологи радять: якщо у вас поганий настрій – використайте яскравий елемент у одязі. А що може бути яскравішим за червоне? Тож у нашому сьогоднішньому LOOK головний акцент на пальто вогняного тону.

Звісно, незалежно від пори року жінкам хочеться виглядати стильно та романтично, тому для створення такого образу чудово підійде проста сукня, а довершить LOOK – неординарне взуття.

Тож пропонуємо неймовірний образ від PINK (1 поверх ТРЦ «ПортCity»): пальто – 2 799 грн., сукня – 999 грн., сумка – 799 грн. Взуття з оригінальним каблуком ви можете вибрати у магазині ESTRO, що розташоваий на другому поверсі торгово-розважального центру (ботільйони – 6299 грн.).

І пам’ятайте: яскравий одяг та усмішка долають будь-яку депресію!


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter