Ділові жінки й коштовності: у Луцьку відбулась зустріч із засновницею ювелірного дому «Zarina». ФОТО

12 Квітня 2019

Текст: Олеся Малишко

Фото: Ярослав Близнюк

Лучанки поспілкувались та покавували в компанії засновниці ювелірного дому "Zarina" та президента ГО "Ділові українські жінки" Наталією Колодницькою (Нетовкіною). Зустріч відбулась 11 квітня в тренінговому центрі "Ego".

Представила гостю керівниця тренінг-центру Дарина Самолюк.

До слова Наталія Колодницька є ще й головою Громадянського Руху "За процвітання Черкащини", ініціатором Міжнародного духовного фестивалю ViraFest та Фестивалю Святого Миколая в Чигирині, ініціатором творчого практикуму RYM - Рух Успішної Молоді.



Перше, що зауважила пані Наталія, це те, що Луцьк нагадує їй містечко Корсунь-Шевченківський на Черкащині, звідки вона родом. Вона зізналась, що шлях дівчинки з маленького містечка до засновниці успішного ювелірного дому був нелегким. Втім ще будучи дитиною вона завжди мріяла мати багато прикрас. Тому й не дивно, що вже у 23 роки почала займатись ювелірним бізнесом.

І хоча відомому ювелірному дому «Zarina» в минулому році виповнилось 20 років, сама ж Наталія Колодницька в цьому бізнесі вже 27 років.

До 20-річчя бренду ювелірний дім випустив колекцію прикрас «Prive». До слова побачити ювелірні вироби та навіть приміряти їх, можна було якраз під час зустрічі.





Помічниці Наталії Колодницької підносили та демонстрували жінкам ці коштовності, щоб вони могли їх побачити поближче.

«Дівчата! Беріть їх в руки! Міряйте! Відчувайте!», - порадила лучанкам засновниця ювелірного дому.

Тим часом Наталія Колодницька розповіла про останні успіхи ювелірного дому, який почав співпрацювати з співачкою Анною Андрес. В цій співпраці нещодавно народилась нова серія прикрас Anna Andres Fine Jewelry, яка вже встигла викликати фурор у поціновувачів.

До того ж вирішили, що «Zarina» стане майданчиком для молодих і талановитих дизайнерів ювелірних прикрас.

Наталія Колодницька, яка є мамою трьох доньок, додала, що двоє її дітей вже реалізовують себе в ювелірному бізнесі – це Мартіна та Заріна ( на честь якої власне і назвали ювелірний дім).

«У нас немає різниці мама чи донька, вони фактично гарують в цій компанії разом з усіма», – зізналась жінка.







Наталія Колодницька розповіла, що її цінностями завжди були духовні аспекти, а саме бажання служити Богові та суспільству. Прагнучи реалізувати ці цінності вона вирішила займатись благодійністю, а пізніше вирішила об’єднати навколо цієї справи успішних жінок. Щоправда, тоді їх відсіялось чимало, і з 500 лишилось 50 жінок, які були не проти долучатись до якихось благодійних проектів.

Спочатку це був клуб успішних жінок, який згодом переформатувався в громадську організацію «Ділові українські жінки», якій вже виповнилось 10 років. Діяльність організації спрямована на розкриття творчого потенціалу жінок і підвищення їх соціального статусу в суспільстві, шляхом об'єднання і спільної ефективної роботи. Ця організація опікує чимало важливих соціальних проектів, серед них «Сімейні зустрічі», «Місія мама», фестиваль радості тощо.

До того ж ГО намається об’єднати активних та ділових жінок країни. Відтак часто організовуються якійсь спільні проекти чи проводяться в різних містах ранкові кавування ділових жінок, де вони можуть прийти, познайомитись, обмінятись візитками, ідеями та думками.

«Всі розуміють, навіть влада, вплив нашої організації», – сказала Наталія Колодницька.

Вона додала, що має надію, що одне із представництв громадської організації колись відкриє свої двері для активних жінок і в Луцьку.








В кінці зустрічі Наталія Колодницька вручила подарунок від ювелірного дому одній з лучанок за найкраще запитання.

Навіть після спільної фотосесії учасниці заходу не поспішали розходитись, а спілкувались з Наталією Колодницькою, обмінювались між собою візитками, та слухали інформацію про коштовності, якою щедро ділилась з ними засновниця найпопулярнішого в Україні ювелірного дому.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter