Де у Луцьку купити валізу

17 Липня 2015
Літо – пора відпочинку. Вирушаючи у відпустку на озера, моря та океани, одна із найбільш потрібних речей – валіза, куди поміститься все необхідне. Крім того, правильно вибрана валіза може стати стильним доповненням до образу.

«Таблоїд Волині» для постійної рубрики «Шопінг» дізнався, де у Луцьку можна купити валізи, за скільки та за якими критеріями потрібно обирати.

При виборі валізи потрібно пам'ятати, що вага багажу для авіапольотів не повинна перевищувати 20 кг. Тому, якщо Ви не хочете доплачувати, то найпрактичніше буде купувати валізу з легких матеріалів.

На ринку валізи зазвичай можна знайти в ятках, де продають сумки. Ціни на маленькі валізи – від 600 гривень. Середнього розміру коштують 900-1000 гривень, а великі – від 1000 до 2500 гривень. Сумку-валізу можна придбати за 900-1200 гривень. Кольори «базарних» валіз переважно темні та однотонні, країна-виробник – Китай та Туреччина, інколи – Польща.

«Bon Voyage», що має магазини в ЦУМі, Портcity та Юванті, запропонує Вам широкий асортимент валіз. Моделі представлені трьох розмірів: великі, середні та маленькі. Є моделі на двох та чотирьох колесах, що дає можливість обертати їх на 360 градусів і гарантує хорошу маневреність.


До кожної валізи можна підібрати дорожню сумку у тому ж стилі та кольоровій гамі (з візочком чи ручну). На валізи діє гарантія та обслуговування. Виробник – Китай. Тканина, яку використовують при пошитті, повністю прорезинена, тому не промокає, каркас – пластиковий. До кожної валізи є кодовий замок. Кольорова гама – переважно пастельних кольорів.


Цінова політика – доступна. Найбільша та найдорожча валіза тут вартує 2800 гривень, а маленькі та середні валізи можна придбати від 900 гривень. На деякі моделі діє знижка.


Магазин «Wallaby» розташований у «Каравані». Тут представлені валізи харківського виробництва. Бренд є успішним представником на ринку вже понад 20 років. Валізи також – трьох розмірів: великі, середні та малі. Є моделі з коліщатками, без коліщаток, із виїзною ручкою, зручними відділами й кишенями та кодовими замками. Середня ціна на валізи коливається від 1000 до 2000 гривень, все залежить від матеріалу та розміру. Окрім валіз магазин пропонує ще й дорожні сумки. Кольорова гама – різноманітна. В магазині діє акція 1+1=3, за умовами якої при покупці двох одиниць товару, третя річ – безкоштовна.


Магазин «on Wave», що в ТРЦ «ПортCity», продає валізи від польських та турецьких виробників. Маленькі моделі тут вартують в середньому 900 гривень, середні – 1200, великі – 1400. Як альтернативу валізам продавці пропонують дорожні сумки на коліщатках. Вони зручні у використанні, адже добре складаються та не займають багато місця. Але найголовнішою перевагою сумок є те, що вони вдвічі дешевші.


Якщо ж Ви вирішили замовити валізу в інтернеті, то, приміром, на сайті rozetka.com.ua є кілька моделей з виїзними ручками за ціною 2000 -2500 гривень. Дорожні сумки тут можна відшукати в середньому за 300-500 гривень.

0

Читати ще

Коментарі

бурчу

на базарі все дешевше

Додати новий коментар