Де лучанам придбати найоригінальніший вишитий одяг та аксесуари

23 Серпня 2017
Наближається День Незалежності і все більше людей заглядають у свою шафу, відшукуючи очима одяг з вишитими орнаментами. На це свято хочеться бути не просто у вишитому одязі, а й в оригінальному, бо протягом останніх років патріотичність людей проявилася і в одязі. Все важче знайти щось особливе, чим можна покрасуватися і в державні свята, і в будні, виділившись серед інших.

«Таблоїд Волині» підготував підбірку робіт майстринь та магазинів, де можна як придбати вже готові вишиті речі на День Незалежності, так і створити щось неповторне і цікаве для себе на замовлення.

Лисюк Оксана

Пані Оксана закінчила художнє училище народних промислів у м. Кобрин (Білорусь) за спеціальністю художня вишивка. З того часу і вишиває, має більше 20 років досвіду. Представляє вона ручну машинну гладь, тобто коли вишивають машинкою, але керує нею вручну людина, а не комп’ютер. Працює майстриня у техніках художня гладь, рішельє, гладь під хрестик або як ще її називають орнаментна гладь. За схемами Оксана не працює, розробляє власний дизайн, бо вміє малювати і відтворити.

«Чужого стараюся не брати. Працюю сама над створенням малюнку, переношу його на тканину через копірку, а тоді вже розробляю нитками в кольорі. Найчастіше замовляють вишиванки, але багато замовляють і скатертин, особливо закордон, одяг на хрещення немовлят, сукні, рушники – від пасхальних до вінчальних, крижми, навіть сучасний повсякденний одяг з вишиваними квітами, орнаментами», - каже вишивальниця.

На роботу Оксана Василівна витрачає час по-різному, залежно від обсягу вишивки: дитячі речі можна зробити за день, сорочку для дорослої людини за 2-3 дні, а на вишиті сукні потрібно часу більше – тиждень-два. Вартість робіт також коливається від обсягу роботи.

Так, наприклад, вартість дитячої сорочки 300 грн, куди входить вартість уже і пошиття, і тканини, і вишивки. Для дорослого така вартість стартує від 500 грн.

«Замовлення були з Росії, Німеччини, Канади, де наша діаспора брала собі речі, щоб ходити до церкви або відкривали там українські ресторани. Приємно, що і на чужині вони хочуть розповісти про Україну», - додає майстриня.

Тел. (050)7167184


Марчук Анна

Відома дизайнерка з Рівного, яка прославилася завдяки своїм вишитим сумочкам і взуттю. Однак не менш ефектні і вишиті сорочки її авторства, створені з натурального домотканного полотна, гаманці, краватки, пояси та навіть закладки для книг. Вишивати майстриню навчила бабуся ще у дитинстві. Удосконалювати техніку Анна розпочала вже у дорослому віці, хоча за освітою вона економіст і пропрацювала за спеціальністю більше 11 років.

«Наші вишиванки - це стовідсоткова ручна робота. В авторських орнаментах використовуються елементи старовинних узорів, наділені сакральним змістом. Поєднання етнічних візерунків і сучасних тенденцій крою створює неповторні образи і робить вишиванки невід'ємними частинами гардеробу», - вважає дизайнер.

Для бажаючих мати вишиванку від Анни Марчук майстриня може підібрати особливий фасон, орнаменти, кольори ниток і тканини. Так само і з взуттям та сумочками - при індивідуальних замовленнях враховуються усі побажання клієнтів.

Вишиті речі рівненської майстрині є в гардеробі модниць з усього світу: США, Польща, Чехія, Росія, Швеція, Канада.

Замовлення на вишивку приймаються в інтернеті, а також у м. Рівному за адресою вул. Соборна, 65.
Графік роботи: пн-пт 10.00-16.00 год
Тел. (050) 690-48-02


Голян Жанна

В дитинстві пані Жанна мріяла стати художником, але руки її не слухали, це було не те, що вона бачила в своїх думках. А от з голкою і нитками у неї склалося набагато краще, хоча вишивати почала пізно, в 27 років.

«Вишивка живе в моїх генах. Мама вишивала родичам, друзям, знайомим все: картини, рушники, сорочки, килими, штори. В якийсь момент зрозуміла, що і я хочу вишивати. Це бажання виявилось настільки сильним, що тепер займаюсь цим професійно. Спочатку були картини, яких вишито уже майже чотири десятка, а тепер створюю вишиванки», – говорить майстриня.

Як стверджує Жанна, спочатку вишивала тільки хрестиком і вважала, що їй цього достатньо. Але тепер, коли володіє десятком технік, розуміє, що їй є чому ще вчитись. Зі слів пані Жанни, для більшості людей вишивка зводиться тільки до хрестика, гладі і бісеру, а насправді українська вишивка налічує більше двохсот технік і різних швів. Крім того, зауважує жінка, кожен регіон України має свої особливості, відмінні від інших.

«Люблю, коли замовник мені довіряє. От тоді можна проявити себе вповні, саме так створюються абсолютно нові оригінальні вишиванки. Повторів не роблю, вишиванки можуть бути виконані в одному стилі, але використовую різні узори і це вже буде зовсім інша річ.

З заготовками не працюю, не цікаво. Часто працюю з такими тканинами, які зовсім непридатні для вишивки, але для мене чим складніше, тим кращий результат. Готових робіт не маю, працюю з кожним замовником індивідуально, для кожного підбираю те, що йому найбільше буде відповідати», – ділиться думками вишивальниця.

Тел. (098)7608800. Сторінка у ФБ.


Магазин «Вишиванка. ua»

Магазин «Вишиванка. ua» є луцьким виробником вишитого одягу. Працюють вони і під індивідуальні замовлення клієнтів, яким можуть запропонувати товари з машинною вишивкою. В асортименті магазину «Вишиванка.ua» наявні не тільки вишиті сукні, вишиванки та вишиті класичні сорочки для всієї сім’ї, рушники й скатертини, а й сучасний одяг з елементами вишивки. Так, наприклад, для найбільших модниць в магазині пропонують відомий по всьому світу одяг бохо-стилю. Окрім того, даний виробник відшиває такий одяг і закордон, вишитий одяг там популярний і цінується.

Вишивку представляють в різних техніках: хрестик, гладь, рішельє (витончена, ажурна). Ціни на продукцію коливаються від 300 грн до 4000 грн, залежно від об’єму виконаної роботи. Відправити свою продукцію вони можуть у будь-який куточок світу.

Графік роботи: пн-пт 10.00-19.00 год , обід 14.00-15.00, сб. 10.00-15.00 без обіду, неділя - вихідний.

м.Луцьк, вул. Кравчука 2, тел. (066)634-50-30, (097)257-05-40, (0332)770-800

Ательє «Guelder-Калина»

Для поціновувачів вишитих речей ательє «Калина» пропонує широкий асортимент оздобленої вишивкою продукції: домашній текстиль (скатертини, серветки, постіль), одяг (як легкий, так і верхній), обрядові комплекти ( весільні рушники під ноги, для перев'язування рук в церкві, на ікони) та товари для хрещення діток.

Майстрині працюють індивідуально з кожним клієнтом. Для кожної вишиванки створюють унікальні схеми, дизайн, фасон. Клієнтам пропонують вишивку машинну комп’ютерну, машинну вільно ходову, коли майстриня вручну переміщує п'яльця та ручну в техніках хрестик, гладь (гаптування) і змережування.

«Вишиваємо, в основному, під замовлення. Деякі зразки є в і наявності. Над виробами працюємо від 3-4 днів до декількох тижнів, в залежності від об'єму роботи. Щодо вартості, то ексклюзивна та ручна робота не можуть коштувати дешево, тому ціни коливаються в межах 850-3500грн», - говорить керівниця ательє пані Наталя.

Графік роботи: пн-сб 9.00-19.00 год, неділя - вихідний.
Адреса: м. Луцьк, вул. Конякіна, 14, тел. 283682, (066)7241319.
Сторінка у ФБ.


Інтернет-магазин «Вишиваночка.ua»

«Вишиваночка.ua» - це інтернет–магазин, що пропонує великий вибір традиційних жіночих, чоловічих та дитячих вишиванок, вишитих тунік, костюмів, жилетів та іншої продукції. Крім того, вони виготовляють різноманітний одяг із вишивкою на замовлення.

Працює магазин по всій Україні, але в лучан є унікальна можливість приміряти чи замовити вишиванку напряму у майстринь, оскільки їхній офіс знаходиться в Луцьку.

«Часто виконуємо саме індивідуальні замовлення, так як клієнти все більше намагаються одягати ексклюзивні речі, не такі як у всіх. На виготовлення індивідуального замовлення іде 5-15 днів, в залежності від складності роботи. Здебільшого виконуємо вироби машинною вишивкою гладдю та хрестиком. По якості виконання такі вироби зараз не поступаються ручній вишивці. Ми можемо запропонувати і вироби з ручною вишивкою, але час виконання їх буде близько 20 днів», – стверджує керівник інтернет-магазину В’ячеслав.

Зі слів працівників «Вишиваночка.ua» від техніки виконання вишивки залежать і ціни на них. Найдешевші - це вишиванки із нашитим узором, ціни тут від 180 грн на дитячі моделі та від 310 грн на дорослі. Найбільшою популярністю користуються вироби із вишивкою хрестиком. Чоловічі моделі тут будуть вартувати 490 грн, жіночі можна придбати від 450 грн.

Графік роботи: пн-пт 9.00-18.00 год, сб. 09.00-14.00 год, неділя - вихідний.
м. Луцьк, пр. Грушевського 30, оф.613 , тел. (066)5537965.


ПП «Іола», офіційний представник ТМ «Дюна» та «Легка хода» в Луцьку

Вишиті шкарпетки – особливі вироби, що поєднують у собі практичність, оригінальність та патріотичність.

Шкарпетки провідних українських виробників – це безліч переваг:
-висока якість сировини та готової продукції;
-подвійний борт, що щільно утримує виріб на нозі;
-довго носяться, добре поглинають вологу;
-не дають усадку після прання;
-у малюнку використовуються традиційні кольори народної вишивки, що надають виробам унікальності.

Не впустіть моменту, будьте в тренді: придбайте шкарпетки з вишивкою для себе або в подарунок. Для створення модного Family Look – також колекція чоловічих шкарпеток та дитячих колготок.

м. Луцьк вул. Боженка, 34, тел.: (050) 788-39-35


Магазин «Вишиті мрії»

Торгова марка «Вишиті мрії» є виробником заготовок виробів під вишивку бісером та виготовляє вишиті сукні, сорочки, шкіргалантерею (сумки, гаманці, косметички, обкладинки на паспорт) і навіть новорічні іграшки, які потрібно вишивати. Їхні товари представлені у луцьких магазинах «Вишиті мрії» , де окрім цього можна придбати і різноманітні дрібниці - фурнітура для вишивки, бісер, нитки, прикраси з бісеру, біжутерія, віночки.

«Носити вишиванку сьогодні означає не тільки бути модним, але й публічно заявляти про приналежність до української нації (або її підтримку), демонструвати свою національну свідомість, історичну пам’ять. Традиційна вишивка сорочок має значення оберегу. Сьогодні дизайн вишиванок увійшов до новітнього одягу, як то футболки, сукні, блузки, краватки тощо, які одягають і на національні свята, і в урочисті моменти життя. Наша ТМ «Вишиті мрії» пропонує готові вироби (вишиті сорочки, сукні і т.д.) та власне виробництво заготовок для вишивання бісером та нитками у техніках бісеру та хрестика», - говорять засновниці марки.

Графік роботи: м. Луцьк, пр. Відродження 10 (пн-пт 10.00-19.00 год, сб 10.00-15.00 год);
м. Луцьк, вул. Рівненська 76а, 3 поверх (пн-пт 9.00-18.00 год).

Сторінка у ФБ та сайт

тел. (050)1061723, (098)3006393, (099)6200821, (097)2542669
0

Читати ще

Коментарі

Анонім

перша модель - молдаванка?

Додати новий коментар