Андре Тан розповів, хто найчастіше купує його сукні

26 листопада 2015

Відомий український дизайнер Андре Тана має приємну для лучан традицію: приїжджати на презентацію нової колекції саме в Луцьк. У свою чергу місто тепло приймає дизайнера, завжди з квітами і сюрпризами. Цього разу, під час презентації нового дизайнерського вбрання у ресторані «Show Базилік», організатори презентували кліп на пісню про його сукню.

Цього сезону бажаючих відвідати презентацію колекції у Луцьку було так багато, що усі не змогли поміститися в залу ресторану. Тому організатори думають про розширення показів на майбутнє, і, можливо, наступного разу дійство відбудеться просто неба.

«Лучанки дуже привітні і найбільше з усіх українок люблять бренд А.Тан, – каже дизайнер. – Луцький магазин є номером один за рейтингами продажів». 

+1
-7
-1

Коментарі

Все добре, але адмiнiстратор ресторану поводилася жахливо з гостями, хамила в очi. Хiба така людина повинна бути на такiй поcадi?

Так, це правда!Вела себе жахливо.Вкрай неприємна особа.Офіціанти її оправдовували ,що людей багато.Якщо не справляється з собою при такій кількості людей, то перевести її в офіціанти треба!

Чого в багатьох баб другі подбородкі..... Ну, шановні..... Лібо гламур лібо пампушкі с часничком і борщ.....

Дуже дивно все це виглядає якось...

а я скажу, що Базилік-не рівень такому заходу. У всьому!!! Організатори, шукайте щось вище!

100%! Це не той заклад! Андре Тан їм не по зубам! Просто вибрали не те місце для показу. " Базилік" ще не доріс до потрібного рівня.

Матір Божа...... В Луцьку на вулицях так багато гарних дівчат і жінок. Таке враження, що всіх страхолюдин зібрали в "Базиліку" на показ

Додати новий коментар