«Волинь» отримала «повний кошик» від «Зорі» і вибула з Кубка України

06 Квітня 2016
5 пропущених голів та 2 червоні картки - такий «доробок» луцької «Волині «» у повторному протистоянні 1/4 Кубка України з луганською «Зорею».

До речі, могли «хрестоносці» пропустити й більше, але Шуст зумів парирувати пенальті від Пауліньо. Гра ж, яку лучани показали у Запоріжжі на «Славутич-Арені», більшість часу нагадувала пісню Скрябіна «Нікому то не треба». На 21-й хвилині Гордієнко відкрив рахунок, хоч арбітри спочатку не хотіли зараховувати гол «Зорі», але потім розібралися в епізоді.

Перед перервою арбітр Труханов накликав на себе гнів гравців «Волині» видаленням Горопевшека за два швидких і необов'язкових попередження. У більшості «Зоря» впевнено довела матч до розгромної перемоги - спершу Петряк подвоїв рахунок, потім Пауліньо результативно відпасував Караваєву, який трохи пізніше оформив дубль. На 84-ій хвилині червону отримав Богданов, залишивши «Волинь» удев'ятьох. А крапку в матчі перед фінальним свистком поставив Опанасенко.

6:1 за сумою двох матчів - «Зоря» чекає суперника в півфіналу Кубка України.

«Зоря» - «Волинь» 5:0 (1:0) Голи: Гордієнко, 21 (1:0); Петряк, 50 (2:0); Караваєв, 77 (3:0); Караваєв, 87 (4:0); Опанасенко, 91 (5:0) Попередження: Опанасенко, 71 - Горопевшек, 36, 40; Польовий, 62; Жуніч, 75; Богданов, 84, 84; Шабанов, 93 Вилучення: - Горопевшек, 40 (друге попередження); Богданов, 84 (друге попередження)