У Луцьку позмагаються команди найсильніших чоловіків України

23 Серпня 2017
З нагоди Дня міста, 25 серпня у Луцьку відбудеться наймасовіший командний турнір українських стронгменів – «Командний чемпіонат України 2017». У боротьбі за звання найсильнішої команди країни позмагаються шість українських збірних та гості з Польщі. Змагання відбуватимуться навпроти головного корпусу СНУ ім. Лесі Українки з 15:00 до 19:00

Як повідомили організатори з громадської організації «Volfest», турнір збере 7 команд стронгменів, в кожній з яких по 4 атлети у трьох різних вагових категоріях (до 95, до 110 і більше 110 кг). До Луцька завітають збірні: Києва, Львова, Київської області, Чернівецької області, Івано-Франківської області, Львівської області та збірна Польщі.

Судити змагання буде чемпіон світу Володимир Рекша, а головним рефері буде заслужений майстер спорту України, володар титулу «Найсильніша людина планети» – Василь Вірастюк.

Учасники змагатимуться у вправах:
- «Арм овер Арм» (перетягування вантажівки вагою 8 000 кг)
- Естафета: супер Йок 380 кг + шилд + колесо 5 обертів + тімбер 330
- Естафета: Дамбл 75 кг + дамбл 85 кг + аксель 120 кг + аксель 130 кг+ лог 140 кг + лог 150 кг
- Естафета: Прогулянка Фермер 140 кг в кожну руку/4 х 20 м
- Перекидання Пальців
- Тяга платформи з легковим авто вдвох

В рамках заходу відбудеться показове перетягування трактора FENDT (12 тонн).

Захід продемонструє силу та єдність української нації, представники якої неодноразово ставали найсильнішими людьми планети. Окрім турніру на глядачів чекають цікаві конкурси з хорошими подарунками від партнерів свята. Також глядачі отримають можливість показати свої богатирські здібності.Організатори: Громадська організація "Volfest", Федерація стронгмену України.


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter