Онук найекстравагантнішого луцького депутата гратиме за збірну Білорусі з футболу

12 січня 2018

Онук депутата Луцької міської ради Миколи Дендіберіна Данило зіграє у складі юніорської збірної Білорусі з футболу.

Футболіст із системи "Вільярреала" Данило Воронін зіграє в складі юніорської збірної Білорусі (U-18) на Кубку Розвитку-2018 в Мінську, про це повідомляє Football.by.

Гравець народився в Луцьку - тато українець, мама білоруска. Коли йому було 9 років, сім'я переїхала в Іспанію. Там Данило і почав займатися футболом в академії "Вільярреала".

Громадянство у Вороніна українське, але поки в Україні на нього уваги не звертають, то батьки вирішили відгукнутися на голос Білорусі. Хлопця включити до складу юніорської збірної Білорусі на січневий "Кубок розвитку", в ході якого тренерський штаб має намір до нього придивитися. Кубок Розвитку-2018 пройде 21-28 січня у Мінську. На груповому етапі білоруси зіграють з однолітками з Фінляндії, Бельгії та Литви.

До слова, Микола Дендіберін, якого називають найекстравагантнішим луцьким депутатом, неодноразово розповідав про футбольні успіхи внука.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: Найекстравагантніший луцький депутат розповів про футбол та свій яскравий гардероб


 

+1
+1
-1

Коментарі

Він такий українець,як і космонавт. Дід жид і внук жид!!!

Молодєц сім’я патапов с табой!!! Жду на бєрнабєу!:)

нахабно себе веде на сесіях. Сяде і їсть свою жувачку. Ніяк не наїсться. Нехтує українцями. Мол, я жид і всі ви мені по барабану. Гнати на жидовщину.

Поки жиди при владі, не буде ніякого порядку, будуть грабити Україну і людей...

Поки жиди при владі, не буде ніякого порядку, будуть грабити Україну і людей...

Додати новий коментар