Луцькі спортсмени повернулися із медалями з Запоріжжя

07 Липня 2018

6 липня в Запоріжжі завершився кубок України з плавання. На цих змаганнях виступали луцькі спортсмени із Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву (СДЮШОР) плавання міста Луцька.

Останній день змагань приніс чимало медалей нашій збірній. Так вихованка тренера-викладача С.Максимюка - Дана Ахмедова випередила всіх на дистанції 50м брас, виборовши золоту медаль. На цій же дистанції Юлія Смаль завоювала срібну медаль, тренер спортсменки – О.Сологуб. Дмитро Міщук вперше виконав норматив Майстра спорту України, йоготренер – Т.Ярмусь. Анастасія Дмитрієва на дистанції 50 м н/сп посіла 8 міісце, тренери дівчини – В.Самчук, О.Корець. Андрій Наумов на дистанції 200м к/пл посів 11 місце, тренер плавця – О.Сологуб. Вітаємо з прекрасним завершенням сезону.