З’їли ‒ полетіли: у Луцьку відкрився новий фаст-фуд «Крила»

30 вересня 2015

У фаст-фудів Луцька нещодавно з’явився достойний конкурент ‒ у торгово-розважальному центрі «ПортCity» відкрився новий ресторан швидкого харчування «Крила». В Україні це ‒ молода мережа, яка тільки починає розвиватися, однак дуже швидкими темпами збільшує кількість закладів й годує все більшу кількість українців.

Ресторан «Крила», що знаходиться на третьому поверсі «ПортCity», став першим на Західній Україні франчайзинговим закладом української мережі. Із цього луцького ресторану починається новий відлік в історії розвитку бренду.

 Новий фаст-фуд у Луцьку Новий фаст-фуд у Луцьку
 «Крила» ‒ український бренд. «Крила» ‒ український бренд.
 Із цього луцького ресторану починається новий відлік в історії розвитку бренду Із цього луцького ресторану починається новий відлік в історії розвитку бренду
 Фахівці впродовж трьох років займалися відпрацюванням бізнес-моделі фаст-фуду Фахівці впродовж трьох років займалися відпрацюванням бізнес-моделі фаст-фуду
 Інтер'єр закладу Інтер'єр закладу

За словами директора мережі Олексія Попова, фахівці впродовж трьох років займалися відпрацюванням бізнес-моделі фаст-фуду: знаходили найкращі рішення щодо асортименту, технологій приготування, цінової політики та сировини. Оскільки робота мережі вибудовувалася на національному фундаменті, «Крилам» вдалося зробити свою продукцію максимально доступною споживачам. В чому вже встигли переконатися й луцькі любителі поїсти швидко, смачно, доступно та ще й натурально. «З’їли ‒ полетіли» ‒ таким дійсно фаст-фудівським лозунгом запрошують відвідувачів.

Цікаво, що мережа позиціонує себе як універсальний фаст-фуд й пропонує три основні напрямки: смаколики з курятини, бургери та суші. Тож любителі японської кухні належним чином оцінять тут пристойний вибір ролів. До речі, «Крила» ‒ єдиний заклад у «ПортCity», де можна поласувати такою смакотою як суші та ще й за смішні гроші. До прикладу, найпопулярніші суші «Каліфорнія» і «Філадельфія» у новому ресторані коштують 45 і 55 гривень, що на 20-40% дешевше, ніж в суші-барах.

Чікен-бургер тут можна купити всього за 10,90. Є в меню й спеціальна позиція з цим бургером, куди ще входить картопля-фрі та кола. А коштує все всього 22,50 грн. Зараз у закладі діє досить приваблива «куряча» пропозиція: до відерця крил можна безкоштовно взяти ще два пива, дві коли, два узвари або дві картоплі-фрі. Також у закладі пропонують каву та морозиво по сім гривень.

Натуральність продукції у закладі доводять тим, що більшість бургерів готують не з котлетою з фаршу, а з цілісних шматків м’яса. А поряд з колою продається український узвар.


 Оцінити новий заклад вже встигли лучани Оцінити новий заклад вже встигли лучани
 Найпопулярніші суші «Каліфорнія» і «Філадельфія» у новому ресторані коштують 45 і 55 гривень Найпопулярніші суші «Каліфорнія» і «Філадельфія» у новому ресторані коштують 45 і 55 гривень
 Мережа позиціонує себе як універсальний фаст-фуд й пропонує три основні напрямки: смаколики з курятини, бургери та суші. Мережа позиціонує себе як універсальний фаст-фуд й пропонує три основні напрямки: смаколики з курятини, бургери та суші.
 Пропозиція меню Пропозиція меню
 Привітний персонал Привітний персонал

Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

+1
-1
-1

Коментарі

там круто, е поки не набігає багато людей, як у всіх фаст-фудах!!! і затишно посидіти-і смачно, і дешево,!

Не хочеться лишати свою низьку оцінку, але дана стаття принудила! Люди, натуральність у продукції фаст-фудів?!Дійсно кава 7грн., ціна на інші позиції, як суші дуже смішна, й подача у незграбних упаковках, але варто випити цей ''кавовий'' напій і з'їсти так названі суші, повертатись й поповнюватись ''Крилами'' вбиваючи свій шлунок, категорично НІ!

Оксана, в деяких країнах світу фаст фуди працюють більше 50 років ! Останнє що може зіпсувати здоров`я це харчування в фастфуді особливо такого рівня ( в них на кухні рівень гігієни вищий ніж в деяких лікарнях) ! Вже кілька років працюють фастфуди і на вітчизняних АЗС, ЗВЕРНІТЬ УВАГУ жодного летального випадку !
Тому якщо Ви любите амерікано з молоком - то не завжди потрібно тримати в дома корову !

Коли ви наймете нормального фотографа? Що не фото то якесь гавно!

Все сподобалось. Було дуже смачно!!!

Були вперше, дуже сподобалось. Дякуємо, зайдемо обов'язково ще

Были здесь на выходные с друзьями. Очень понравился дизайн интерьера и задумка с формой персонала.

Додати новий коментар