Три прості та смачні страви з гарбуза від волинського юриста

25 Грудня 2016
Василь Нагорний, відомий волинський юрист, журналіст та волонтер, зізнався, що «підсів» на гарбузове меню і поділився з друзями легкими рецептами гарбузових смаколиків.

Фото страв та опис їх приготування автор розмістив на своїй сторінці у Facebook.

1.Рагу з гарбуза
«Блюдо дешеве, «швидке», смачне, дієтичне, корисне! Гарбуз порубав невеликими кубиками, брюсельську капусту (брокколі), пару печеричок. Все одночасно на розігріту пательню. Посмажив, помішуючи. Сіль, перець, сік лимона, спеції, хто які любить. Накрив кришкою, щоб трохи пройшлось на малому вогні. Відкрив, вийшла зайва волога, додав часничку, виключив. Смачного) У мене займає 15-20 хв. Три варіації, які випробовував: з курячим філе, з твердим сиром, з яйцем. Все ням ням)))», – розповідає Василь.



2.Салат з гарбуза
«Раніше я цей салатик робив з морквою, а тепер з гарбузом. Інгредієнти на фото: пан гарбуз, його товариші: корінь селери, часник і лимон.



Гарбуз, селеру на тертку. Додаємо туди сіль і сік лимону. Постояло 5 хв, почало оживати, трошки масажуєте те все діло) Далі, видавлюєте зубочок (на любителя більше) часничку, кріп і коріандр мелений (варіації спецій можуть бути будь-які). Тільки додасте і вимішаєте — відразу від запаху почнете мліти. Але дайте їм там, в мисочці, по обніматися, злитись в одне ціле. Запах, смак гарбуза і селери ледь відчутний і ніжний, а ви відчуєте в роті чудовий букет. Ну, а якшо до якоїсь рибки (м’яска, сальця), то ... ням ням в квадраті))) Смачного!



P.S. Дівчата нагодуйте своїх чоловіків цим салатом з якоюсь рибкою — відчуйте різницю. Про користь такої вітамінної бомби мовчу, але все в міру)», – ділиться секретом Нагорний.

3.Гарбузові кульки
«У цьому блюді два інгредієнти: гарбуз і брюссельська капуста (невеличка). Капусту в соленій воді протомив, гарбузик запік. З гарбузика фаршик зробив, посолив, соком лимону обсадив (спеції, хто які хоче), втер трошки твердого сиру. Далі з гарбузового фаршу сформував кульку і поклав в середину одну капустинку, обваляв в сухариках і на сковорідку. Все, смачного, але...

Щоб смакові рецептори відчули всю глибину глибин, варто це все полити соусом. Ми вдома його називаємо «саламаха». Перетирається часник з кропчиком (петрушка, базилік), сіль, олія (в ідеалі оливкова), я робив з соняшниковою, трошки водички, чорного перчику. Розріжте кульку, вона парує — полийте саламашкою..., ну і якщо не лінуєтесь, то зробіть «корейську моркву».... Смачного, тим, хто наважиться і експериментуйте!», – закликає Василь Нагорний.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter