СМАК: 5 найобридливіших страв дитинства Андрія Осіпова

27 березня 2015

Про свої найогидніші та найобридливіші страви, які змушували їсти в дитинстві, "Таблоїду Волині" розповів громадський діяч Андрій Осіпов. 

Вівсяна каша – гидота, яку давали в дитячому садочку та шкільній їдальні. Фактично, майже усі діти відправляти цю їжу в сміттєвий бак.


 
Грінки до молока – це винахід їдальні в садочку, щоб переробити залишки нарізаного хлібу. Їх різали, сушили в духовці й подавали до молока на підвечірок. Часто ці грінки були підгорілі та псували смак молока.
 

Піна на молоці – без коментарів. Думаю, що в багатьох дітей вона викликала огиду.


 
Гранатовий сік в радянські часи був справжнім та продавався в трилітрових банках. Він мав гіркий смак, утворював в роті в'язкість і оскому. Цей сік змушувала пити мама. В умовах Ханти-Мансійського округу (місце мого дитинства) - це був чи не єдиний засіб підняти імунітет та гемоглобін. Мама змушувала мене випивати по склянці соку зранку і ввечері. Я дуже не любив цієї процедури.
 

Шкільний рибний суп - це рідкісна гидота, смак якої дуже добре запам'ятав. А от рибний суп, який готувала моя мама я любив й досі люблю. Але не міг терпіти цієї страви в шкільній їдальні, яку подавали щочетверга.
 
 
 

+1
-5
-1

Коментарі

За винятком грінок, доволі таки пристойне меню вимальовується)

Додати новий коментар