Письменник з Волині взяв участь у літературно-кулінарному  телешоу

17 Квітня 2018

Волинський письменник Павло Коробчук готуватиме на телебаченні, розповідаючи про літературу.

«Скоро на UA:Перший прем`єра нового літературно-кулінарного шоу. Я теж взяв участь. Розповідав про Ольгу Кобилянську. Було дико смішно. Вмикайте, дивіться, дізнаєтеся дуже багато дивних і маловідомих фактів про письменників. Дякую всім організатораммм!», – написав Павло на сторінці у Фейсбук.

Все це та багато іншого у прем’єрі довгоочікуваного кулінарно-літературного шоу «Енеїда», ведучим якого став знаний мастер-шеф Євген Клопотенко.

Кулінарний експерт, засновник «Гастромайстерні Конфітюр» не просто так погодився на таку авантюру: «Я хочу показати українцям, що наша кухня набагато цікавіша, набагато глибша та набагато смачніша, ніж ми можемо уявити. Хочу, щоб українська кухня стала модною».

Євген зізнався, що, скоріше, цікавиться більш професійною літературою із кулінарії, тому такий формат програми дозволить не тільки готувати, а й вчитися: «Поєднання української їжі і літератури — щось незвичайно круте, я ніколи такого не робив. Від своїх гостей — критиків, поетів та прозаїків — я дізнаюся багато нового, ніби знову відкриваю для себе світ літератури. І все ж мене найбільше цікавить, як жили письменники і ким були. Я навіть порівнюю подумки, ким би вони могли бути зараз».

Дивитися «Енеїду» можна вже з 20 квітня на регіональних каналах та з 29 квітня — на UA:Перший.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter