Луцьк привітний. Їдальня «8»

01 серпня 2016

Кожного дня у кафе, транспорті, адміністративних установах, банках, лікарнях, супермаркетах, фітнес-клубах та інших закладах нас обслуговують сотні людей, про яких ми нічого не знаємо. Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Як довго працюють там, де ми звикли їх бачити? «Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання.

Їдальня «8», що знаходиться біля Луцького кооперативного коледжу, відкрилася 2 місяці тому, а напередодні Дня торгівлі «Таблоїд Волині» завітав у гості. 

Щодня в цій їдальні обідають близько 100 клієнтів, і вже навіть є замовлення на святкування ювілеїв. А ще, тут працюють кухарі з Криму, це вносить у страви традиційної української кухні особливий колорит. Наприклад, татарський плов значно відрізняється від нашого, це така собі родзинка закладу. До різних страв використовують свої секретні приправи, і це наповнює звичні смаки новими відтінками. Котлета із сиром чи з грибами, з незвичними спеціями має свою аудиторію фанатів, бо буває, що приходять скуштувати саме цю страву.Вправні кухарі поєднують продукти, які не завжди наважуються змішувати, як-от, часто додають в салати грецькі горіхи. Ще одна особливість – напої, бо готуються на основі з березового соку, жодних нектарів з пакетів чи концентратів. Комплексний обід вегетаріанця обійдеться в 15 гривень, повноцінне меню м’ясоїдів коштуватиме близько 30 гривень. Восени ж планують розширювати асортимент, адже очікують потужну хвилю нових клієнтів – студентів. Для них зроблять стильний і затишний куточок, а ще – наповнять меню новими стравами, які полюбляє активна і зайнята молодь.


Адміністратор закладу розповідає, що часто в них їдять люди, які звикли харчуватися у дорогих ресторанах, але тут вони знаходять забутий смак дитинства, аромат домашньої кухні. А з веселою родиною працівників їдальні «Таблоїд Волині» познайомить вас просто зараз.

Люба, 55 років
Посада: Касир
Стаж роботи: 20 років
Хобі: улюблені внуки
 

Алла, 33 роки
Посада: помічник кухаря
Стаж роботи: 12 років
Хобі: волонтерство

Максим, 17 років
Посада: кухар
Стажер
Хобі: рукопашний бій, професійні бальні танці


 
Юлія, 25 років
Посада: адміністратор
Стаж роботи: 2 місяці
Хобі: цікаві книги

+1
+12
-1

Коментарі

Їдальня міськради наприклад, в поліції теж є

Були там, смачно і якісно, на 40 грн в трьох наїлись

Люба їдальня -ти не зінилась!! Дякую тобі!!!

я вже представляю як 3 людини на 40 грн поїли і зо вони їди. ха ха ха.

Була там. Сиачно пообідала за 20 грн. Ціна справді здивувала

Де? Адреса! В луцьку коледжів, як собак не різаних.

Вул. 8-го березня, буд.8. Їдальня №8 в Кооперативному коледжі.

Заїхав пообідати 15.09.2017, спасибі вам шановні за котлети по домашньому, тільки я не зрозумів а в тих котлетах взагалі м'ясо є, хліб так є я побачив, бо ті не перемелені шматки хліба не помітити було важко на відміну від м'яса. Враження неприємні, одним словом найо___ть по повній. За гречку, дві "котлети" по домашньому, два шматки хліба, салат з червоного буряка та компот я заплатив 41 грн., як на мене то це не дешево. Перед тим мав нагоду пообідати в "Брамі" (це не реклама) за добу порцію салату з капусти з морквою, порцію печеної картоплі по домашньому, курячу відбивну, вишневий кисіль та два шматки хліба я заплатив 48 грн. І на відміну від їдальні, мені не прийшлось після обіду в Брамі бігти в аптеку по РЕНІ (печія почалась майже відразу та ще й з такою відрижкою, що гидко згадувати). Шановні бажаючі пообідати, як на мене, то ця їдальня далека від ідеалу.

Додати новий коментар