Лучанка тріумфувала на престижному кулінарному змаганні

17 Квітня 2018

Студентка Коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки Юлія Нікончук виборола перше місце під час II Міжнародного кулінарного конкурсу у Польщі. Делегація з Волині вперше завітала у Європейський центр науки та виховання ОНР в Білій Підлясці на грандіозне дійство, яке об’єднало віртуозних майстрів з Польщі, Білорусі та України.

Про це йдеться на сторінці коледжу технологій, бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки у Фейсбуці.

Юлія Нікончук уже третій рік навчається у коледжі, технологій, бізнесу та права, однак участь у змаганні такого рівня взяла вперше.

«Нас надзвичайно тепло зустріли у Польщі, дуже дружня атмосфера», – розповідає дівчина.


За умовами конкурсу учасники за три години, які були визначені для практичного втілення кулінарних ідей, мали презентувати на розгляд журі дві страви: холодну закуску та основну страву. Особлива умова – виключно вегетаріанське меню.

«Я готувала сирні кульки на волованах з листкового тіста з овочами та вареники зі шпинатним соком, картоплею, квасолею та грибами під вершково-грибним соусом. Ми хотіли продемонструвати особливості національної української кухні. Організатори посприяли, аби кожен студент почувався комфортно. Індивідуальне робоче місце було облаштоване плитою, пароконвектоматом та духовою шафою, це дало можливість не залежати від інших учасників у процесі приготування», – ділиться враженнями дівчина.

Захід орієнтований на учасників, що прагнуть постійно розвиватися, працювати над розширенням та удосконаленням професійних компетенцій і практичних навичок, збагаченням набутого досвіду з кулінарного мистецтва.

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter