​30 років досвіду і традицій хлібопекарства: еволюція «ТЕРЕМНО»

16 жовтня 2017

В усьому світі 16 жовтня – День хліба, який святкують не лише професійні пекарі, а й люди, що не уявляють свого життя без смачної, свіжої та ароматної випічки.

З нагоди свята «Таблоїд Волині» зазирнув крізь три десятиліття еволюції відомого українського виробника хлібобулочних виробів  ПАТ «Теремно Хліб», досвід і традиції якого дають право з гордістю називати його хлібом Волині.



Підприємство розпочало свою діяльність у далекому 1983 році. Відкриття «Теремно Хліб» було приурочене до 900-річчя міста  Луцьк. Більше 30 років тому працював усього один хлібний цех, а хліб та хлібобулочні вироби дбайливо виготовляло 126 працівників.




З того часу змінилися технології, оновили обладнання та устаткування, запустили нові лінії продукції та вдосконалили пакування. Зараз у «Теремно Хліб» невтомно працюють уже 4 цехи,  щодня даруючи лучанам їх улюблені хлібні смаки.



Аби доставляти смачний хліб вчасно, а головне –  свіжим,  ПАТ «Теремно Хліб» постійно оновлює автопарк. Наразі продукція «ТЕРЕМНО» подорожує у 90 кремезних авто, які стали більш дружними до довкілля, із привітними водіями.

Найголовніше ж досягнення і гордість підприємства – його руки, які протягом десятиліть вкладають у випікання хліба не лише свої неабиякі вміння, а й душу. Зараз тут працюють 570 працівників – дружній, щирий колектив професіоналів, відданий своїй справі. 

Третина команди разом з «Теремно» уже протягом 10 років,  також досі працюють тут 28 професіоналів, які стояли біля витоків виробництва понад 30 років тому.



Здобутими знаннями та багаторічним досвідом діляться із молодими фахівцями, адже у «Теремно Хліб» часто організовують навчання та стажування для студентів та випускників.


І доки усе змінюється, еволюціонує, росте, як свіжий пахучий хліб, незмінними залишаються споконвічні традиції українського хлібопекарства і команда «ТЕРЕМНО», яка ці традиції тепло і по-домашньому береже.

 

 

+1
+2
-1

Додати новий коментар